Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
Pobierz a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...
źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg
  • 345
@xSQr: Napisałem kiedyś na FB ze uchodźcy w Polsce nie bedą witani chlebem i solą i mogą się solidnie zdziwić po przyjeździe do Polski. Po kilku miesiącach dostałem wezwanie na bagiety we #wroclaw, sprawę prowadziła jednakże Komenda Stołeczna i od nich było polecenie. Poza tym, ze uprzejma pani policjant nie rozumiała słowa "ambiwalentny" było dość miło. Wezwanie jako świadek. Zmierza to moim zdaniem w bardzo #!$%@?ą stronę, bo wpis był
@a__s Nadal nie odpowiedziałaś co robi prokuratura z wpisami polskich emigrantów?

Skoro mieszkam w Niemczech i zdarzy mi się obrażanie ciapatych to mogę się spodziewać wizyty Polizei?
Nadal nie odpowiedziałaś co robi prokuratura z wpisami polskich emigrantów?


@chaberr: To pytanie najlepiej skieruj do samej prokuratury. Nie znam ich działań w tej sprawie. Nie wiem też jak wygląda współpraca w tym zakresie pomiędzy polskimi a niemieckimi organami ścigania.
A czy autora komentarza informujecie o tym?

Niestety, nie wolno nam tego robić. W pismach jest nawet odpowiedni punkt, który przypomina nam o konieczności zachowania tajemnicy. Gdyby to było możliwe, to z pewnością informowalibyśmy użytkowników.


@a__s: HA!! Ale możecie informować użytkowników których sprawa nie dotyczy ( ) A więc jest coś do mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to w pewien sposób uczyłoby innych jak nie należy pisać


@a__s: No to akurat nie ma sensu. Przecież właśnie o to chodzi - by ludzie tak nie pisali. Mądry zrozumie, że chodzi o treść/przesłanie. Głupi będzie próbował pisać to samo naokoło i znów dostanie pismo.
Taguj #4konserwy , bo chyba tylko tam można znaleźć sympatyków takich praktyk i chyba tam trzeba szukać autorów komentarzy z tych wezwań ( ͡º ͜ʖ͡º


@Awerege: No jasne, najlepiej to pojechać po kimś, bo #neuropa to na pewno hejtu nie siała. Ale faktycznie to #4konserwy może być głównie w tych pismach, bo przecież to #neuropa ma w zwyczaju spamować prokuraturę, bo ktoś się z nimi nie zgadza.
policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową.


@a__s: nie wiem jak w waszym przypadku, ale do isp nie może wystąpić byle krawężnik. Musi posiadać specjalne uprawnienia, a takich jest w całej Polsce nie wielu. Zakładam, że was też obowiązuje tajemnica telekomunikacyjna i bez zwolnienia z niej oraz wymaganych kwitów powinniście ich odbijać.

Dziwię się, że pozwalacie sobie na takie "mailowe" wydawanie danych wykopków.