Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...

źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg

Pobierz
  • 345
swoją srogą myślałem, że takie oczywiste posty nawołujące do zabijania i organizowania zamachów to akurat moderacja dość szybko usuwa. A tu proszę, ktoś nawet prokuraturę zdążył zawiadomić.


@marianbaczal: witamy na gównoportalu, w którym komentarz z Fourteen Words ma >500 plusów i wisi kilka dni :D

@a__s jest mi bardzo przykro, że zostaliście zasypani pismami w sprawie użytkowników. Przykro, bo sami powinniście odpowiadać karnie za ściek, któremu przez swoje biznesowe wyrachowanie (bo
Szczerze mówiąc to śmieszne że tak poważny urząd zajmuje się jakimiś debilami piszącymi swoje bzdury których i tak nikt nie traktuje poważnie.


@Cointreau wielu z tych debili, których nikt nie traktuje poważnie, może się okazać niebezpiecznymi, jeżeli się ich nie utemperuje w odpowiednim momencie. Przykład przy z brzegu - axelio.
@luke_cornet: ja na emigracji, ostatnio pisałem o jakimś patolu, że jedyne na co może się przydać to przeznaczyć go na organy, wtedy przyda się innym bo resocjalizacja tutaj nie zadziała, pewnie ktoś zgłosił mnie za falę nienawiści XD jutro jadę prosić o azyl, żeby prokuratura nie zdążyła wystąpić z wnioskiem o ekstradycję ( ͡ ͜ʖ ͡)
@a__s: 1 Z ciekawości, mogłabyś podać parę przykładowych zdań (bez podawania autorów), albo chociaż słów które podpadają pod "popłynięcie w ramach błędnej interpretacji wolności słowa" ?

2 Adresatami "odpłyniętych" komentarzy wpisów są raczej indywidualne osoby, czy grupy?