Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
Pobierz a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...
źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg
  • 345
@a__s: czy jeżeli napiszę "co za #!$%@? w ogóle zgłasza rzeczy ze stronki ze śmiesznymi obrazkami do prokuratury", to będę poszukiwany za obrażanie zgłaszającego?

W takim razie nie napiszę tego.

Komentarze w szczególności dotyczą osób o innym wyznaniu i kolorze skóry, ale są też osoby, które chciałby zabijać swoich rodaków - nas - choćby za poglądy polityczne.


@a__s: Z twojej wypowiedzi wynika, że mordowanie ludzi o innym kolorze skóry i wyznaniu, to coś znacząco mniej złego niż mordowanie polaków.

Gratuluję hierarchii wartości, cieszy mnie, że administracja wykopu nie odstaje poziomem od jego użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z twojej wypowiedzi wynika, że mordowanie ludzi o innym kolorze skóry i wyznaniu, to coś znacząco mniej złego niż mordowanie polaków.


@xeeeeeeenu: Błędnie interpretujesz moje słowa, z pewnością nie o taki przekaz mi chodziło. Nie oceniam ludzi po kolorze skóry, wyznaniu czy poglądach politycznych - człowiek to człowiek. Wolę skupiać się na jego realnych dokonaniach, niż skreślać go tylko dlatego, że różni się wyglądem czy poglądami.
@Zydomasoneria:

Podłączę się też o pytanie w sprawie kału i modelek bo odpowiedzi nie widziałem :)


I tak i nie. To wielowątkowa sprawa. Niestety, w tej chwili nie mogę nic więcej powiedzieć - musiałabym się zorientować na czym stanęło i ile z tego wolno nam przekazać publicznie.

P. S. Ile już lat pracujesz w Wykopie?:)


Moderatorem zostałam w 2010 roku. A jako admin z czarnym kontem działam od 2011 roku.
@Dusza_Jest_Chaosem: Scigaja bo mają zgloszone , mogą was wezwac na psiarnie i zapytac czy to wasze konto, mowcie ze nie ze nic nie wiecie (ktos przeciez mogl sie wam wlamac na WI FI) wiec jak sie na psiarni do niczego nie przyznacie to prokyratura umarza bo ma to gleboko w dupie zeby scigac Mireczka za jakis wpis. To co mowicie na psiarni nie wchodzi do sadu wiec nigdy sie nie przyznajecue
@a__s: Ej laska , piszez ze jestes modem juz 6 lat na wykopie , czy jestes jeszcze normalna po przeczytaniu tylu wpisów tak wielu popieprzonych ludzi ? Czy zwatpilas juz w ludzkosc ? Czy juz tak przesiaklas wykopem ze twoj bojfrend/twoja rodzina patrzy sie na ciebie dziwnie ?
Szkoda, że nikt z plujących się o to, że "hurr neuropa/grucha nie próźnuje" nie pomyślał o tym, że jakiś prokurator może mieć konto na wykopie, skoro mamy tutaj zawodowych prawników, strażaków, sanitariuszy i innych.
Ewentualnie Grucha jest prokuratorem. xD