Wpis z mikrobloga

Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i policja się do nas dobija - ci akurat sprawy wolą załatwiać drogą mailową. Chociaż tyle dobrze :-)

A wracając do pism: sprawy głównie dotyczą komentarzy, w których ktoś - błędnie interpretując wolność słowa - popłynął ze swoją nienawiścią do świata. W mojej ocenie większość żądań prokuratury jest uzasadniona, choć i znalazło się takie, w którym pozytywny komentarz użytkownika (w mojej ocenie) został błędnie zinterpretowany przez prokuraturę, co ruszyło lawinę poszukiwań autora. Niestety, prawo nie daje nam narzędzi pozwalających ot tak odmówić im uzyskania danych. Głęboko jednak wierzę w umorzenie tej sprawy. Rozsądek podpowiada, że tak powinno się stać.


#aswykopu #wykop #bagietywdrodze #mojapracatakapiekna
Pobierz a__s - Dzisiaj utonęłam w pismach. Głównie sama prokuratura, choć widziałam, że i pol...
źródło: comment_VoVoophZfGbdAIYTQGQlqGqg3K3OxiKk.jpg
  • 345
@a__s: Ciekawe jacy frajerzy donoszą na innych za głupie teksty w Internecie, gardzę taką postalinistyczną mentalnością, ale co zrobić homo sovieticus...

żeby prokuratura zajmowała się komentarzami w internecie xD boże gdzie ja żyję


@Sydney_Mobius: Obiecał Kaczyński drugą Turcję to realizuje xD No i statystyki same się nie nabiją tym nieudacznikom.

Od tego jest moderacja by banować to co łamie prawo. A z tego co napisałaś to prokuratura ściga za byle
nawet po wyroku/umorzeniu nie wolno?


@Felonious_Gru: Ale my nie dostajemy informacji o wyroku czy też o umorzeniu sprawy. Przekazujemy dane (tak nakazuje nam prawo) i w tym momencie nasza rola się kończy. Nikt nas nie informuje o tym kiedy rozpocznie się sprawa i czy w ogóle się rozpocznie. A takie sprawy potrafią trwać latami, słyszałam o przypadkach gdzie dopiero po czterech latach umarzano sprawę.
No, ale jednak wasze API jest udostępnione przez HTTPS/TLS


@adios: @a__s: może zacznijmy od tego, że od iOSa 10 będzie musiało tak zostać na stałe, bo Apple przestanie już zupełnie pozwalać na wychodzące połączenia nieszyfrowane z apek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jestem ciekaw jak temat z wprowadzeniem EV na całym wykopie, bo najpierw miało być, wywaliście kupę hajsów na certyfikat a skończyło się na tym,