Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na #rozdajo :) W pakiecie PS2, dwa pady i kilka gier: GTA Vice City, Crash TwinSanith, GTA III, Tony Hawk Pro Skater 3 i Fifa Street 2. Wysyłam na koszt wygranego, tak więc kilka złotych trzeba będzie rzucić kurierowi/listonoszowi. Losowanie za pomocą #mirkorandom jutro (11/08/2016) o godz. 12:00.
Zieloni, nie tym razem, trzeba zasłużyć na taki prezent.

#zadarmo #cebuladeals #playstation #gry #konsole
Thiiin - Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na...

źródło: comment_0sTYaqros0LqVY99zimL7DVirX8SROxt.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@tr00ci0: Stan ok, na chodzie. 1 albo 2 pady(nie pamiętam już), jakieś gry, GTA SA, LCS, Jakaś Fifa (04/05 chyba) i jeszcze coś. Obecnie jestem poza domem do końca tygodnia więc jakbyś był zainteresowany to się odezwę. Zobaczę dokładnie co i jak i dam znać za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thiiin: mój dobry przyjaciel wpadł w lekkie długi, przez co jest zmuszony sprzedać dziś Playstation 4 może gdyby udało się wylosować mnie to dałbym mu tę konsolę w zamian za jakiś czteropak i byłoby dobrze. On będzie miał świetną konsolę - ja piwo - wypiję Twoje zdrowie, więc będziesz zdrowy, koło dobra się zamyka
  • Odpowiedz
  • 1
@Thiiin ooo Mirku!!
Nie kupię PS2 ale z największym szacunkiem przygarnę w spadku.
Cała młodość spędziłem przed tym cudem.
  • Odpowiedz
Moje PS2 ma już 13 lat. Ledwo żyje, wejście zasilające nie łączy, ale nadal jak zjeżdżam do domu to na niej gram. Najlepsza konsola ever ()
  • Odpowiedz