Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na #rozdajo :) W pakiecie PS2, dwa pady i kilka gier: GTA Vice City, Crash TwinSanith, GTA III, Tony Hawk Pro Skater 3 i Fifa Street 2. Wysyłam na koszt wygranego, tak więc kilka złotych trzeba będzie rzucić kurierowi/listonoszowi. Losowanie za pomocą #mirkorandom jutro (11/08/2016) o godz. 12:00.
Zieloni, nie tym razem, trzeba zasłużyć na taki prezent.

#zadarmo #cebuladeals #playstation #gry #konsole
Thiiin - Mirki, z racji tego, że play siedzi nieużywany od dłuższego czasu to czas na...

źródło: comment_0sTYaqros0LqVY99zimL7DVirX8SROxt.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jakby ktoś jeszcze szukał, mam na sprzedaż PS2, 2 pady, pilot i 32 gry (m.in. GTA Vice City i SA, jakieś Call of Duty, Medal of Honor, 2 części NBA, jakieś Fify i Pro Evolution, Colin, Gran Turismo i kilka gier dla dzieciaków). Wymieniany laser w serwisie, ale na niektórych grach trochę szwankuje, więc jeśli ktoś umie, może go doprowadzić do porządku.
Same gry też mogę opylić, gdyby ktoś chciał ich
  • Odpowiedz
@mejteusz: mam podobne odczucia mirku, odnosnie sprzedania ps2. Ale dawno to było, cały majdan poszedł za dobrą sumkę, dołozyłem grosze i kupiłem praktycznie po premierze x360. Z perspektywy czasu trochę tesknię za tamtymi gratami, no ale cóż ;d
  • Odpowiedz
@Thiiin: nie odsprzedałbyś mi jednego pada? nowych nie da się już nigdzie kupić a mireczkowi bardziej uwierzę, że będzie w dobrym stanie niż januszom z allegro
  • Odpowiedz
  • 0
@Thiiin kupiłem mojemu synkowi Lego City Classic na aukcji zabawek syna Szefa, bo tanio. Żona płakała jak budowalem.
Po Lego idealna byłaby konsola z takim pakietem gier.
W końcu Syn skończył rok w lipcu, a Tacie smycz się skraca i musi tworzyć studio rozrywki w domu..
  • Odpowiedz