Wpis z mikrobloga

@Bizancjum: Ateizm nie jest religią. Ateizm to współczesna nazwa postawy naturalnej dla każdego człowieka, któemu jeszcze nie zdążono nagadać pierdół o bogach, prorokach, brzemiennych dziewicach, krasnoludkach i siedmiogłowych smokach. Pozdrawiam, spiderman z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@empty_silence nie mam zamiaru tego czytać ani nie życzę sobie bycia wolanym przez kogos takiego więc elo czarna. Polecam przejrzeć wszystkie moje plusowane i nazwać mnie idiota pod każdym postem. Zenada
  • Odpowiedz
@Ospen:

kiedy ludzie w złości próbują dowiesć, ze ich wierzenia nie są idiotyczne

Uwielbiam kiedy ludzie w złości i braku argumentów uciekają w wycieczki osobiste :D kocham to!
PS. jakbyś przeczytał, panie "wierzę w niewiarę" to byś wiedział, że nie pisałam tego w odpowiedzi na obrazek wyżej, tylko miałam gotowca z wcześniejszej dyskusji, co stwierdzam w pierwszym
  • Odpowiedz
@empty_silence: Jakie wycieczki osobiste? Chodziło mi o pewien rodzaj zachowania. Pisałem o wierzeniach, które z definicji są bez sensu, a nie o ludziach, którzy padają ofiarą tego oszustwa. Gorzej, że brną w ten nonsens zamiast się zastanowić czy przyznać do popełnionej głupoty. Wiwat naiwności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz