Wpis z mikrobloga

Jak słyszę, że dwudziestoletni facet nie umie sobie ugotować jajka czy zrobić sobie budyń to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Tłumaczenie się, że hehe można na mieście jeść to żadna wymówka. To jest życiowe kalectwo i sygnał, że mamusia wychowała małego księcia.
Od razu tłumaczę, nie wymagam, żeby facet robił trzydaniowy wykwintny obiad, ale znajomość przyrządzania podstawowych dań to minimum - ugotowanie ziemniaków, makaronu czy zrobienie jajecznicy.
#oswiadczenie #przemyslenia #niebieskiepaski
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IspitOnYourGrave: Mam koleżankę, która na trzecim roku studiów chwaliła się na fejsie własnoręcznie zrobiona jajecznicą (chociaż jej post był właśnie prześmiewczy, takie: "zobaczcie! nawet taki kuchenny frajer jak ja to potrafi!"). Z kolei mój niebieski potrafił się mnie pytać jak się obiera czosnek, bo przez dwadzieścia parę lat nigdy tego nie robił, a może jest na to jakaś konkretna metoda :D
Z drugiej strony ja nie potrafię prasować, zawsze jest
  • Odpowiedz
Jak słyszę, że dwudziestoletni facet nie umie sobie ugotować jajka czy zrobić sobie budyń to mi się nóż w kieszeni otwiera.


@IspitOnYourGrave: A moja była w tym wieku też nie umiała zrobić budyniu i co? Tylko faceci to fajtłapy?
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: jak czytam, że ktoś się #!$%@? o czyjeś umiejętności (bądź ich brak), a sam nie umie odmienić przez przypadki słowa budyń (poziom 6 klasy SP), to mi się nóż w kieszeni otwiera. Tłumaczenie, że literówka czy tam autokorekta, to żadna wymówka. To jest życiowe kalectwo i sygnał, że rodzice wychowali niezbyt mądrą osobę (to jest eufemizm). Nie wymagam, żeby każdy był Miodkiem czy Bralczykiem, ale odmiana przez przypadki to
  • Odpowiedz
@aett: Tutorial z jajeczkiem odpalony?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@IspitOnYourGrave: właśnie #!$%@? tortille meksykańską, którą przed chwilą zrobiłem. a do przedszkola muchomor na jutro pokolorowany, bo sugerując po poziomie tych ripost, jesteś gdzieś na tym etapie?
  • Odpowiedz
Musiało cię bardzo zaboleć skoro fatygujesz się, by drugi raz wytknąć mi błąd xDD


@IspitOnYourGrave: drugi raz? niby jaki drugi raz? jeszcze nie uczyli liczyć na palcach?

Tortilla gotowiec z mikrofali?


czego nie rozumiesz w czasowniku "zrobić"? widzę, że edukacja nawet na najniższym poziomie ostro dołuje
  • Odpowiedz
@aett: Trollkonto, bo napisałam post z błędem o jajku i budyniu?

bo istnienie takich jednostek w rzeczywistości byłoby jednak jeszcze gorsze

A taki pełen miłości przekaz potrafisz z siebie wyrzucić, bo nie napisałam czegoś po twojej myśli. Lepiej się zastanów nad sobą, człowieku.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: wat? na moją sugestie, że stawiając się w roli wyroczni, jakie umiejętności sprawiają, że jesteś pełnowartościowym (w tym wypadku) facetem, wartoby zachować jakąś konsekwencję - zaczęłaś sypać autentycznie zaczepno-przedszkolnymi ripostami:

Tutorial z jajeczkiem odpalony?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ohohoho, bo się spocisz.


nie próbując się nawet odnieść do tematu; do tego zarzucając mi coś co nie jest prawdą, a gdy okazało się, że to nieprawda zarządziłaś
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Będąc na studiach miałem znajomych, którzy jedyne co potrafili sobie zrobić to jakieś najprostsze kanapki, a żywili się tylko mrozonkami z Biedronki lub tym co przywieźli z domu. Dla mnie to był szok, że nawet nie potrafili sobie przyrządzić najprostszej, studenckiej potrawy typu ryż z kurczakiem.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Gówno sie znasz na życiu.Wygodnie tobie przed komputerkiem stwarzac pozory mądrej i posiadający konkretny obraz na to jak ma wyglądać w miare godne życie,ale #!$%@? no.Póki piwnica ci nie przecieka to tam siedzisz i sie produkujesz,powinnas wyjsc do ludzi,usmiechac sie i jesc tylko lekko przed stanem poczucia sytości i slodzone potrawy HET,bo sacharoza pobudza i strąca w złą strone w dapartamencie rozkminek egzystencjalnych. Nie pozdrawiam ! ( ͡°
  • Odpowiedz