Wpis z mikrobloga

Cywilzacja pełną gębą. Dowcip nie zamierzony.


@xandra: @znaku:
wbrew pozorom jest to świetna toaleta.
Oczywiście, syf jaki mało i wymaga gruntownego czyszczenia, ale jeśli chodzi o fizologię - najlepszy środek zaradczy na hemoroidy i problemy z wypróżnianiem. Taka toaleta wymusza kucanie przy wypróżnianiu, a używanie wody zamiast papieru toaletowego nie podrażnia skóry.
Były już na ten temat artykuly na głównej.
http://www.wykop.pl/link/1274947/czy-wiesz-ze-zapewne-codziennie-zle-siadasz-na-sedesie-jak-sie-to-powinno-robic/
via Android
  • 0
@sln7h Panie to jest zadupie bo to jeszcze partkycznie nie miasto. Pracuje w mieście które powstaje już 6 lat, a będzie według planów powstawało jeszcze lat 4. Arabia to nie Polska, tutaj miasta nie powstają na zasadzie "wciągania" mniejszych miasteczek czy wsi. Tutaj zrobili projekt i w 10 lat (od 2010) ma powstać #!$%@? miasto w miejscu gdzie przy rozpoczęciu projektu była dosłownie pustynia. Thuwal to nazwa, którą wskazało mi Google, miasto
@znaku Binladin group to buduje? :-D
Jesli chodzi o powstawanie miast to jednak większość jest bardzo stara (były kiedyś małymi osadami) cześć powstała na sposób europejski który opisałes np spójrz sobie na metropolie Damman metropolian area na drugim brzegu KSA. A te saudyjskie economic cities na pustyni... Jestem trochę sceptyczny co do ich sukcesu, no ale zobaczymy. Jeśli dobrze pamiętam to jedno bodaj pod Rijadem już powstało i stoi w sumie puste.
via Android
  • 0
@asique Tak, też coś o tym słyszałem. Nawet kumpel kiedyś mi mówił że w IKEI widział "podstawki" na nogi do wypróżniania. Bo ogólnie naturalna pozycja człowieka przy załatwianiu to przykuc. Przecież za czasów kiedy nie było kibli to jak się srało? No i ogólnie tak jak piszesz lepiej dla naszego ciała byłoby się podmyć.
via Android
  • 0
@sln7h Sukces odniosą na pewno tzn. wybudują to miasto ale pewnie będzie stało ono puste. Może nie puste ale nie tak zasiedlone jak Dubaj. Moim zdaniem ze względu na duży nakład na Islam i te wszystkie ich zasady. Bo niby czemu np ludzie by nie mieli jeździć na wakacje czy nawet się osiedlać? Pogoda cały rok aż za piękna, może blisko, ceny jak w Polsce.
@znaku: W Emiratach jakos takie rzeczy wydaja sie byc robione z większym pomyślunkiem, a Saudi... to Saudi :D
Hardkorowy kraj nawet jak na warunki Zatoki. Takie rzeczy jak obowiązkowe z litery prawa abaye dla kobiet, brak mozliwosci kierowania przez kobiety pojazdami, 100% ban na alkohol bez zadnych wyjatkow, rygorystyczny brak świątyn innych niz islamskie i jeszcze pare innych kwiatkow tego typu - to sa rzeczy niespotykane nawet w innych krajach arabskich