Wpis z mikrobloga

#chinskiecuda
#banggood
To już moja druga rzecz od #blitzwolf. Po fantastycznej ładowarce samochodowej z jednym portem qc 3.0 i bodaj 3 zwykłymi przyszedł czas na urządzenie niepozorne, ale bardzo mi potrzebne. Dużo kabli plącze mi się w samochodzie. Postanowiłem przewód AUX(jack), który podłączyłem do radia i telefonu zastąpić tym cackiem. Oto BlitzWolf BW-BR1. Umożliwia on wpiecie w urządzenie z Jack (aux) w radiu samochodowym, kinie domowym czy tak jak na zdjęciu do Logitech z906 i puszczanie muzyki że smwrtphona przez bluetooth na wyżej wymienione glosniki. W urządzeniu jest bt 4.0. Posiada baterie wystarczajaca na 12h przesyłania słuchania muzyki. Czas ładowania według producenta to 1,5h. Jakość dźwięku i resztę sprawdzę na dniach. Na z906 jakość jest świetna. Jak na kablu ;) polecam ;)
desygnat - #chinskiecuda 
#banggood 
To już moja druga rzecz od #blitzwolf. Po fantas...

źródło: comment_KwxeqGlAkDJGCw6VTOhnN4AhaDu9SSuR.jpg

Pobierz
  • 28
@Jaro070 dobre pytanie. Już sprawdzam. Otóż tak. Da się ;) jedynie po podłączeniu ładowarki urządzenie się wyłączyło, ale wystarczyło je włączyć jeszcze raz tym dużym guzikiem i ładuje się bo świeci się czerwona dioda i gra;)
@rdy a czemu by nie. Jak jest jack 3.5mm to będzie działać. Można z czym kolwiek połączyć ;) i to wysyła wtedy muzykę po bt. Tylko trzeba mieć już wtedy radio z bt i sparowac je z tym cudem
@desygnat: Hej, czy nadal jesteś zadowolony i poleciłbyś ten odbiornik? Ja aktualnie kupiłem 3 chiński szajs w cenie +- 30 zł i #!$%@?łem na śmietnik, szukam czegoś markowego.
@Kypy: Hej, czy nadal jesteś zadowolony i poleciłbyś ten odbiornik? Ja aktualnie kupiłem 3 chiński szajs w cenie +- 30 zł i #!$%@?łem na śmietnik, szukam czegoś markowego.
@WolfSky polecam. Działa bez zarzutu. Jakość mam taką jak miałem na jacku. Próbowałem też tego w domu Logitech z906 i też jakiś różnić nie słyszałem. Ile wytrzymuje bateria ciągłego grania to nie wiem bo nigdy tego nie mierzyłem;p ale jak trzeba to ładuje i tyle