Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart: a jeśli to manipulacja, jak napisał mirek @Czauczesko? Jeśli ta osoba jest faktycznie niepełnosprawna?Jeśli nie ma naklejki na aucie to wystarczy specjalny dokument który zostawia się za szybą (np. mój dziadek taki ma), zdjęcie robione od tyłu i neuropa się cieszy, łatwo tak kogoś płytko oceniać. No i super argument "jakby było w porządku to by nie wrzucali na FB"
@ZohanTSW: gdyby to była informacja nieprawdziwa, to bym jej nie wrzucał, co nie?
Zakładam, że tutaj jest podobnie, ale oczywiście możesz mieć rację.. ktoś wrzucił zdjęcie parkującego prawidłowo samochodu na fb i wykop, żeby zrobić bekę z naklejki
Seems legit
@brmstufldigart: naklejka z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" i tag neuropa oraz bekaznarodowców bardzo podejrzanie mi wygląda, na ich miejscu przeszedłbym auto wokół i sprawdził, czy faktycznie nie ma nic potwierdzającego niepełnosprawność, jeśli nie to nawet bym cyknął drugie zdjęcie z przodu auta, żeby "głupie prawaki" nie mogły się #!$%@?ć ale no cóż
@ZohanTSW: Zachowujesz się jak w obrazku
- Łapać złodzieja
- Proszę nie oskarżać przed wyrokiem sądu.

Pytaj OPa @Ripper skąd ma zdjęcie. Google images nie znajduje kopii więc nie jest to viralowa wrzutka a może być jego foto.

A ja łykam wszystko jak pelikan, ale mierzi mnie, kiedy wyciera się gębę słowami "Bóg, honor, ojczyzna" a jednocześnie jest się tępym #!$%@?


Jeśli masz rację i się wątek wyjaśni, to odszczekam.
p.s.