Wpis z mikrobloga

@msichal: XD Nienormalny jestes xd
Idz pisac swoje pseudo mądrosci gdzie indziej bo mam niezłą bekę z ciebie. Co takie powietrze ci daje? Utrzymuje ciężar chipsów ważących w najgorszym wypadku 0,5 kg rozchodzące się po całej paczke. Na dodatek są pakowane w ten sposób. Całość utrzymuje karton XD
Serio, idź pisać swoje mądrości gdzie indziej, na 100% znajdziesz bycie u kolegów z elektrody xD
Pobierz SuperGosciu - @msichal: XD Nienormalny jestes xd
Idz pisac swoje pseudo mądrosci gdz...
źródło: comment_Um5Gnnh3QgKXzLtj4gc6eVRAz2YrfCbm.jpg
@SuperGosciu: Serio, zrób sobie eksperyment, otwórz lekko paczkę czipsów i wypompuj czymś z niej powietrze.
Może odkurzacz da radę na początek. Najlepiej jakbyś miał jakieś magiczne narzędzie do pakowania próżniowo.
@msichal: pieprzysz , #facepalm XD
Jeśli ty masz w przyszłości rządzić krajem w demokratycznym państwie to ja rozwalę sobie łeb o asfalt. po co wypompowywać, wystarczy wypuścić powietrze, zrobiłem tak pare razy jak większość mirków i nigdy nic złego się z nimi nie stało.
@ZaczarowanyCzarodziej: Przypuśćmy hipotetycznie że chipsom nic by się nie stało gdyby pakowano je próżniowo bez powietrza. I wtedy taki Lays jak myślisz, co by zrobił? W paczce która poprzednio zawierała 150g chipsów zamiast tego powietrza dosypałby chipsów czy po prostu zmniejszył paczkę by idealnie mieściła 150g? Myśl myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny który nie rozumie po jest tyle powietrza w paczce chipsów...


@swinkapl: bo jak zabraknie foli do opakowywania z bąbelkami to zawsze można napchać paczek czipsów. Myk stosowany od kryzysu ekonomicznego w 1981 i strajków w największych fabrykach bubble wrap w tym samym roku.