Wpis z mikrobloga

Generalnie nie spamuje tagami, ale na temat #wykopowaruletka musi wywiązać się jakaś dyskusja. Formuła zabawy zaczyna się wypalać, bo zwyczajnie brak w niej "emocji", na które każdy czeka. Moim zdaniem konta, które powinny brać udział, to takie z określonym z góry stażem i minimalną aktywnością. Dodatkowo w każdej edycji powinny być losowane dwie osoby: różowy i niebieski. Sorry ale nie ma ryzyka nie ma zabawy. Otwieram dyskusję, a malkontentów zapraszam do umieszczania mnie na czarnej liście.
  • 17
@Davy__Jones: zawsze jest opcja usunięcia konta.
Uważam, że po prostu w takiej formie, to zabawa bardzo szybko przestanie być atrakcyjna i wpadnie w otchłań.
@Srala-Bartek: można kogoś namówić do dołączenia do tej maszyny losującej, co ją używa db95 opcji, zeby losować ludzi z większą aktywnością (nie jestem obeznany w tej dziedzinie jak to zrobić, ale można spróbować), ewentualnie można do regulaminu doczepić po prostu zasadę, że biorą udział ludzie z taką i taką aktywnością i db będzie losował aż do skutku. Bo czym w sumie się różni taka zielonka od pomarańczki, która coś napisze raz
@yourgrandma: wychodząc z tego założenia każdy może po wylosowaniu powiedzieć, że konta nie usunie i #!$%@?(czy to niebieski czy różowy). Jednak coś mi mówi, że osoby z większym wkładem w ten portal(staż + aktywność) podejdą do sprawy bardziej honorowo, niż osoba z krótką historią i prawie zerową aktywnością. Na temat różowych sie nie wypowiem, bo choć z jedną żyje od 13lat, to i tak jej nigdy nie zrozumiem ( ͡º
@d1ck:

konta nie usunie i #!$%@?(czy to niebieski czy różowy)

tego niestety się nie zlikwiduje. W ogóle jeśli chcemy, żeby wszyscy traktowali tą zabawę poważnie i z honorem, to musiałaby wkroczyć moderacja, ale ona mimo wielokrotnych wołań ma to w dupie, więc niestety będziemy się z tym długo męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo w każdej edycji powinny być losowane dwie osoby: różowy i niebieski.


ehhhhhhhhhhh jjbix xDDDDDDDDD
srsly znalezienie w necie zdjęć (pół)nagich różowych to nie jest jakieś bardzo trudne zadanie xDDD

@d1ck: