Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków i zapraszam do wspólnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu ŻEBRAŁEM NA MIRKO o wypełnianie ankiety, której potrzebowałem na studia. Udało mi się w ciągu doby zebrać prawie 1000 kwestionariuszy, czym pochwaliłem się ziomeczkowi, który na poważnie zajmuje się #nauka, po czym drżącym głosem oznajmił mi, że jest częścią międzynarodowego zespołu prowadzącego poważne badania naukowe i stara się od jakiegoś czasu dobić do magicznego pułapu 250 ankiet.
No to mu pomogę. A właściwie pomożemy, bo tu do akcji wkraczacie Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj macie link do ankiety: LINK
Przygotujcie sobie chwilkę, bo badanie trochę trwa, ale zapewniam, że warto, bo urządzam z tej okazji #rozdajo i teraz uważajcie, bo będzie bomba:
Do wygrania jest strzała wykonana przez mężczyznę z plemienia Yali, zamieszkującego Nową Gwineę. Służy do walk międzyplemiennych - poznać to można po zębatych brzegach grotu. Ziomeczek był jakiś czas temu na Nowej Gwinei w dżungli i przywiózł mi kilka na pamiątkę, więc mogę jedną poświęcić dla dobra nauki.
Czaicie to? Możecie wejść w posiadanie strzały wydłubanej przez gościa mieszkającego w szałasie w dżungli na drugim końcu świata. I to nie jakiś zaostrzony patyk, tylko misternie wystrugana konstrukcja. Zdjęcia w komentarzach.
Zwycięzcę wybierzemy spośród plusujących na #mirkorandom. Do roboty!
PS. ankieta o #seksy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bron #rozdajo #nauka #ciekawostki #swiat
XEN00N - Witam Mireczków i zapraszam do wspólnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu ...

źródło: comment_yOth35m53aYxexeKrzsFsYtVPur6G43m.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XEN00N: Jak trzeba po 90 razy jezdzic lewo prawo, zeby pozaznaczac skrajne opcje, to nie dziwi sie, ze nikt tego nie chce wypelniać. Sam bym rzucił w połowie gdyby to nie bylo z mirko.
  • Odpowiedz
@XEN00N: trochę marna ta ankieta i wiele pytań, na które nie mogłam udzielić prawidłowej odpowiedzi ponieważ nie była ona uwzględniona :( takie bez sensu, zrobione jak na WoS w gimnazjum
  • Odpowiedz