Wpis z mikrobloga

#eth #etc #btc #bitcoin #kryptowaluty Panowie nie dajmy się oszukać. To wszystko jest gra na zwłokę: https://www.reddit.com/user/zanetackett/
"I realize that missing this deadline again is not good. We have an announcement addressing how we will deal with compensating users and how we settled balances and positions. I tried to get everything ready tonight, but everything still needs to go through final review. My sincere apologies. "

Miała być strona przed wczoraj nie było, miała być wczoraj nie było, miała być dzisiaj i też nie będzie moim zdaniem.
To gra na czas - i myślę że poprostu trzeba się nastawić na stratę swoich środków.
Dla mnie sprawa jest jasna, jeszcze parę dni będą coś pisać że niby coś robią.Ale każdego dnia coraz więcej osób będzie w---------h i mogą rozpocząć się już ataki prawne na giełdę.
Ja myślę że oni sami są zamieszani w tą kradzież. Kto wie czy obecnie nie trwa ukrywanie dowodów kradzieży i wyprowadzanie naszych środków.
Gościu mógłby po prostu napisać że strona będzie otwarta np za 1 miesiąc a nie codziennie pisze że dzisiaj będzie a okazuje się że on g---o wie.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie tak myślałem, że miałeś tylko BTC na początku. Jeżeli jest tak jak piszesz to musimy liczyć, że chociaż ETC nam oddadzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BTCexpert: na szczescie mnie to ominęło. wiem jak boli utrata kasy na giełdzie. miałem to samo tylko na #gpw . Spółka nie złożyła rocznego raportu i zawiesili ja. kasy jak nie było tak nie ma. (dosc sporo)
  • Odpowiedz
Właśnie tak myślałem, że miałeś tylko BTC na początku. Jeżeli jest tak jak piszesz to musimy liczyć, że chociaż ETC nam oddadzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@lolozo: Nie BTC tylko ETC miałem na początku i mam teraz ( oby )
  • Odpowiedz