Wpis z mikrobloga

#eth #etc #btc #bitcoin #kryptowaluty Panowie nie dajmy się oszukać. To wszystko jest gra na zwłokę: https://www.reddit.com/user/zanetackett/
"I realize that missing this deadline again is not good. We have an announcement addressing how we will deal with compensating users and how we settled balances and positions. I tried to get everything ready tonight, but everything still needs to go through final review. My sincere apologies. "

Miała być strona przed wczoraj nie było, miała być wczoraj nie było, miała być dzisiaj i też nie będzie moim zdaniem.
To gra na czas - i myślę że poprostu trzeba się nastawić na stratę swoich środków.
Dla mnie sprawa jest jasna, jeszcze parę dni będą coś pisać że niby coś robią.Ale każdego dnia coraz więcej osób będzie w---------h i mogą rozpocząć się już ataki prawne na giełdę.
Ja myślę że oni sami są zamieszani w tą kradzież. Kto wie czy obecnie nie trwa ukrywanie dowodów kradzieży i wyprowadzanie naszych środków.
Gościu mógłby po prostu napisać że strona będzie otwarta np za 1 miesiąc a nie codziennie pisze że dzisiaj będzie a okazuje się że on g---o wie.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie bedzie tak ze odpala strone juz i nagle kazdy bedzie wbijal... to bedzie wygladac tak ze zane napisze za 16h albo za 24h start poda czas i tyle :D


@HHHH: No wiesz on cały czas pisze że na koniec dnia będzie giełda uruchomiona do logowania że to pierwszy etap a drugi to umożliwienie wypłat.
Ja rozumiem że z------i Bitcoiny ale niech oddadzą w takim razie ludziom ETC i ETH.
  • Odpowiedz
a i tak bardzo długo może potrwać zanim pozwolą wypłacać jakiekolwiek środki, czy to kryptowaluty czy USD ... o ile w ogóle mają taki plan


@spekula: dobrze, ale mnie już pocieszy nawet widok swoje salda. To kiedy będzie można wypłacać to już nie istotne. Chcę zobaczyć swoje saldo. Będzie to dobry znak że chcą reaktywować giełdę.
A odnośnie wypłat ja myślę że oni nie mogą tak sobie zarządzić wypłatę. Myślę
  • Odpowiedz
To była moja największa strata w historii .


@BTCexpert: naprawdę utożsamiam się z Twoją stratą i przykro mi, bo przeżyłem to samo. Mam nadzieję, że to jeszcze dobrze skończy się. Gdybyś mnie wtedy posłuchał:

po co Ci bitfinex? Wracaj na Polo tam jest największy wolumen i druga sprawa to trzeba wynagrodzić Poloniex za to, że pierwszy wystawił ETC i nie pozwolił mu umrzeć.


http://www.wykop.pl/wpis/18875859/#comment-66885943
  • Odpowiedz
danie naiwnym ludziom poczucia checi naprawy ktora nie nastapi i troche czasu na spakowanie oraz ukrycie machlojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HHHH: No dobrze, ale na pewno wiele osób zgłosiło to organom ścigania. Oni na bitfinex nie są ludźmi anonimowymi. Dlaczego jeszcze nie doszło do aresztowań?
  • Odpowiedz
@HHHH ja mam teraz na polo to są amerykanie i kto wie czy nie ci sami, którzy mieli cryptsy i też zawinęli się z kasą. Takie ryzyko zawodowe. Wszystkiemu winna zachłanność. Ja teraz gram taką kasą, której nie będzie mi szkoda w razie straty.
  • Odpowiedz
bo juz dawno siedza na plazy, klepia panienki po tylkach i popijaja modżajto za twoje etc :D


@HHHH: no właśnie nie zabardzo. Przecież są służby które moim zdaniem już dawno powinni ich aresztować. To nie jest tak że mogą się ukryć bo każdy zna ich nazwiska przecież. A służby tym bardziej.
  • Odpowiedz
bym by konkretnie napisali że nie są w stanie oddać żadnych środków i wtedy bym wiedział że trzeba pójść po prosto do kancelarii prawnej i liczyć na to że za 100 lat odzyskam cokolwiek. A tak człowiek siedzi przy komputerze nocami ( nie tylko ja zresztą, wielu użytkown


@AmonGoeth: zdaje się niedługo będą oddawać goxcoiny, nie wiem jednak w jakiej proporcji
  • Odpowiedz
@BTCexpert: Z tego co pisałeś to miałeś tylko dźwignię na ETC, jeżeli zostanie ona zamknięta po uśrednionym kursie to na koncie będziesz mieć BTC a nie ETC
  • Odpowiedz
Z tego co pisałeś to miałeś tylko dźwignię na ETC, jeżeli zostanie ona zamknięta po uśrednionym kursie to na koncie będziesz mieć BTC a nie ETC


@lolozo: No to Ty chyba nie pojmujesz jaka to była dźwignia.

Miałem na margin przelane ETC a nie BTC czyli np miałem 100 ETC przelałem je na margin. Dzięki temu np kupione miałem dajmy na to 200 ETC. Po zamknięciu pozycji sprzedane zostannie 100 ETC i zarobione ETC z tego zostaną BTC. Natomiast mój depozyt wraca do mnie czyli 100 ETC.
Tak jak Ty piszesz było by gdybym jako zabezpieczenie zastosował BTC. A ja zastosowałem jako zabezpieczenie
  • Odpowiedz