Wpis z mikrobloga

#eth #etc #btc #bitcoin #kryptowaluty Panowie nie dajmy się oszukać. To wszystko jest gra na zwłokę: https://www.reddit.com/user/zanetackett/
"I realize that missing this deadline again is not good. We have an announcement addressing how we will deal with compensating users and how we settled balances and positions. I tried to get everything ready tonight, but everything still needs to go through final review. My sincere apologies. "

Miała być strona przed wczoraj nie było, miała być wczoraj nie było, miała być dzisiaj i też nie będzie moim zdaniem.
To gra na czas - i myślę że poprostu trzeba się nastawić na stratę swoich środków.
Dla mnie sprawa jest jasna, jeszcze parę dni będą coś pisać że niby coś robią.Ale każdego dnia coraz więcej osób będzie #!$%@? i mogą rozpocząć się już ataki prawne na giełdę.
Ja myślę że oni sami są zamieszani w tą kradzież. Kto wie czy obecnie nie trwa ukrywanie dowodów kradzieży i wyprowadzanie naszych środków.
Gościu mógłby po prostu napisać że strona będzie otwarta np za 1 miesiąc a nie codziennie pisze że dzisiaj będzie a okazuje się że on gówno wie.
  • 43
heh nie mowilem :D


@HHHH: ja od samego początku piszę, że nie ma żadnych szans na odzyskanie ETC. Nie mówiąc już o BTC. Nie potrafię się z tym pogodzić. Naprawdę nigdy tego wydarzenia nie zapomnę. To była moja największa strata w historii . Nigdy w życiu nie straciłem tak dużej kwoty i to nie z własnej winy tak naprawdę. Pamiętam jak nie którzy jeszcze pisali gdy pytałem czy bitfinex to dobra
@BTCexpert: Za firmą stali Francuzi ponoć ... whois bitfinex.com jest na Jean Luis ... ostatnio Francuzi przeprowadzili mnóstwo wałków Karples MtGox, jakiś inny Gatecoin, Stephan Taul The Dao ... szanse są więc znikome na odzyskanie środków ... całe szczęście, że były to środki z zysków ostatnich wzrostów bitcoina, a nie samego wkładu początkowego ale i tak lipa ... po tym mam dosyć crypto, skupiam się ze spekulacją na GPW bo żadna
mialem tak samo z goxem. Kilkadziesiat tys zl wyrobionego zysku przez rok poszlooo... juz nie rozpaczam choc ciezko bylo na poczatku, pogodzilem sie ze strata.


@AmonGoeth: Ja powiem Ci ze mam totalną załamkę. Nie potrafię się z tym pogodzić że przelałem swoje ETC do Bitfinexa.Ale od samego początku miałem jakieś takie dziwaczne przeczucie że coś mi tu śmierdzi w tym bitfinex. Eh brak słów. Pierwszego dnia dosłownie miałem ochotę wskoczyć do
bitfinex bitfinexem ... czekam tylko kiedy podobna sytuacja spotka Poloniexa, czy Bittrexa po po tym co się stało z największą giełdą USD wszystko jest możliwe


@spekula: Co z tego że największa jak podobno jeśli chodzi o zabezpieczenia to była najgorzej zabezpieczona .To już polo jest o wiele bardziej zabezpieczony.
Myślę że to jest niestety wada Bitcoina, że nie ma 100 procentowych zabezpieczeń. Niestety hakerzy często przewyższają pod względem wiedzy programistycznej twórców
@BTCexpert: Bitfinex zabezpieczony to może był dobrze, ale co z tego jak miał prawdopodobnie właścicieli scamerów ... bo tu już nie chodzi o bezpieczeństwo giełdy, tylko czy właściciele nie połaszą się na środki klientów tak jak Karples i inni.
Bitfinex zabezpieczony to może był dobrze, ale co z tego jak miał prawdopodobnie właścicieli scamerów ... bo tu już nie chodzi o bezpieczeństwo giełdy, tylko czy właściciele nie połaszą się na środki klientów tak jak Karples i inni.


@spekula: Ja również podejrzewam że oni sami okradli giełdę. Tylko co by im z tego było skoro oni nie są anonimowymi ludźmi. Swoją drogą dziwię się że jeszcze nikt ich nie aresztował. Naprawdę
@BTCexpert:

A tak człowiek siedzi przy komputerze nocami ( nie tylko ja zresztą, wielu użytkowników czeka na reddit na ogłoszenie >otwarcia strony )Nie jest to fair z ich strony. Napisali by że nie oddadzą i tyle. Nikt by nie czekał.


hehe to po co marnujesz czas i zdrowie na glupiego bitfinexa? :D nie zawracaj sobie tym glowy, jak postawia to postawia i tak nie bedziesz miec ani ty ani ja na
@BTCexpert: Karples odsiedział parę latek a zachomikowane ma pewnie dziesiątki milionów dolarów w wyprowadzonych bitcoinach, których służbom nie udało się odzyskać ... może kalkulują podobnie
@HHHH: Wiesz łatwo powiedzieć. Człowiek siedzi i zagląda co chwilę bo może być tak że uruchomią i np jeśli nie zdążę wypłacić to np za tydzień znowu zawieszą stronę.

Dajesz jakąś szansę tego że odpalą stronę? No bo z drugiej strony po co by pisali że chcą odpalić stronę gdyby faktycznie takiego zamiaru nie mięli ?? Próbuję zrozumieć ich logikę.
Karples odsiedział parę latek a zachomikowane ma pewnie dziesiątki miliony dolarów w wyprowadzonych bitcoinach, których służbom nie udało się odzyskać ... może kalkulują podobnie


@spekula: to fakt - sam bym odsiedział 10 lat wiedząc że mam schomikowane 60 milionów dolarów.