Wpis z mikrobloga

@FoxKamui: no i tu się z tobą zgadzam... Sam miałem akcje z olx ...
Kupiłem mieszkanie w którym była lodówka taka zwykła Biała ok. 170cm jako że kupiłem nową to tej starej nie potrzebowałem i wystawiłem na olx i napisalem że za darmo oddam osobie potrzebujacej, po 15 min napisał pan że on przyjedzie weźmie lodówkę jak mu zniosę ją z mojego 2 piętra....

Na szczęście pozniej trafił się chłopak
  • Odpowiedz
@qzer: ci od darmowych rzeczy są najgorsi. Szczególnie często trafiają się młode mamy, których nie stać a chwalą się tym jakby studiowały prawo.
  • Odpowiedz
@qzer tacy też są nieźli. Chcę kupić ale jak podstawisz pod nos. Rozumiem jakby spytał się o pomoc w zniesieniu lodówki, a nie tak chamsko- znoś pan to wezmę
  • Odpowiedz
@Quenas: no już to widzę jak jedziesz do gościa 60 km a gość nie weźmie :D nawet jak zapłaci za paliwo to i tak stracisz z 3 godziny...
  • Odpowiedz
@Quenas: Kupując na OLX zawsze ale to zawszę pisze wiele zwrotów grzecznościowych typu " mam nadzieje że to nie jest dla Pana problem" czy coś w tym stylu , zawszę próbuję nie być nachalny dla sprzedawcy ,a tu od razu z grubej rury "DAWAJ PAN MI NAGRANIE INO BEZ CIEC BO FEJKIEM ZALECI" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quenas: Gdzie Dolnośląskie a gdzie Lublin? Jak ci się nie chce bawić to napisz po prostu, że nie wysyłasz :P Swoją drogą Wiedźmin 3 na tym pójdzie na średnich?
  • Odpowiedz
@Adrian00: chciałem to szybko sprzedać a tylko się #!$%@? przez tych januszy bo sprzęt naprawdę jest solidny i niczego mu nie brakuje, za jakiś czas wymienić grafę na nową za 1000zł i dalej wszystko na najwyższych detalach
  • Odpowiedz