Wpis z mikrobloga

@Quenas: łojezu ale bym mu odpisał '#!$%@? SIĘ NA BAMBUS LESZCZU'... ale bym...

EDIT: z drugiej strony może weź ku uciesze gawiedzi zrób to o co prosi ale narób od cholery cięć żeby było widać że fejk, ciekawe jak zareaguje :P. I jakby coś zauważył to się wypieraj do upadłego
@Quenas: olx to największa wylęgarnia januszy i niedojebów jaką można sobie wyobrazić. Choćbyś za darmo wystawił, to znajdzie się taki gościu co napisze "a z pańską dopłatą się nie da?" Masakra. Jak sprzedawałem korby Dartmoora od BMXa, używane mniej niż miesiąc, prawie jak nowe tylko jednej śruby brakowało, dałem cenę 180 zeta (360 za nowe), a i tak pisali "a nie da się coś niżej aby cena atrakcyjniejsza była?". To samo
@Quenas: jakiś dziwny typ.... Bo opisaleś dokładnie co jest a co nie, na twoim miejscu gościa bym zlewał bo kupi od ciebie ten komputer a potem będą pretensje że obudowa zdarta, ze w hd tune ty Miałeś inne wyniki niż on i będzie jazda że został oszukany...

. Przypomina mi to akcje sąsiada co sprzedawał samochód 15 letni za 1500 zł a kupujący narzekał że tu rysa na lakierze że tu