Wpis z mikrobloga

Niestety wpis był moderowany (skasowany) bo @Ospen poczuł się dotknięty, że w notatce prywatnej, której nie wyciekłem wcześniej z obrazka określiłem go tytułem jednej z
powieści
Dostojewskiego. Szczerze przepraszam powinienem nazwać go jedynie szkodliwym trolluchem zasługującym na kolejne 2 miesiące wakacji ( ͡ ͜ʖ ͡).

Piątek bez afery to piątek stracony, więc pozwolę sobie jedną zainicjować. Jakiś czas temu na mikro kręciło się kilka wpisów o tematyce znalezisk sponsorowanych i ich duplikowaniu bez oznaczania oraz o wyższości sponsorskich znalezisk, z których jest hajs nad znaleziskami z innych źródeł niż sponsorskie, które dodają normalne wykopki. Sprawa się ma tak, że w pewnym momencie wiozłem na celownik @Wirtualnemedia_pl zgłaszając duplikaty, ale raz były rozpatrywane jako prawidłowe, a innym razem jako nieprawidłowe ogólnie bez żadnych efektów. Przyglądałem się dalej znaleziskom dodanym przez @Wirtualnemedia_pl i znalazłem pewną prawidłowość tzn. notorycznie bez względu na temat używano tagów: polska, kultura, rozrywka ze szczególną troską o wykopków zacząłem zgłaszać rzeczone znaleziska ze szczególnym uwzględnieniem tych znalezisk w których brakowało tagu: polityka. Tu też była loteria, ale większość wybrakowanych znalezisk dotyczących polityki było uznawanych za prawidłowe, ale ... ale bez efektów, żadnego bana ( ͡ ͜ʖ ͡), żadnej zmiany w kwestii tagowani kolejnych znalezisk ... wysmażyłem zatem wiadomość do moderancji upominając się o równe traktowanie wszystkich użytkowników i otrzymałem nawet odpowiedź, że zostanie zwrócona uwaga @Wirtualnemedia_pl co do zasad tagowania znalezisk. Wobec zapewnienia postanowiłem na tydzień lub dwa odpuścić zgłaszanie jednak nic z tego @Wirtualnemedia_pl nadal tagują prawie wszystko co popadnie tagami: polska, kultura, rozrywka co więcej wg. mnie ok 80% dodanych przez nich znalezisk jest oznaczone takimi tagami nawet jeśli dotyczą zupełnie innych tematów, Co możecie ocenić sami TU. Przystąpiłem więc do ofensywy ponownie zgłaszając ponownie wszystkie znaleziska @Wirtualnemedia_pl, które były oznaczane nieprawidłowo tagami: polska, kultura, rozrywka, a także szczególnie te, które dotyczyły polityki, ale tag: polityka w nich nie występował. Wiecie jak był efekt? Dostałem bana na kilka dni za "Celowe dodawanie duplikatów" (liczba mnoga) oczywiście zbieżność czasu i moich zgłoszeń znalezisk @Wirtualnemedia_pl do otrzymanego bana była "zupełnie przypadkowa" więc postanowiłem się odwołać i wyjaśniono mi, że chodzi w jednym przypadku o dodanie w powiązanych duplikatu więc uprzejmie przytoczyłem definicje duplikatu, którą jeden z nich przywoływał swojego czasu na mikro. Co się stało? Zdjęli bana? Skąd ... zmienili powód na "manipuluje głosami ..." ( ͡ ͜ʖ ͡). Rozbawiło mnie to muszę przyznać więc powołując się na równe traktowanie użytkowników podesłałem screena ze szczytu załączonego obrazka poniżej. Niestety moja wiadomość #1525 pozostała bez odpowiedzi nawet w momencie kiedy poprosiłem o odpowiedź na mikro TU i TU. Niestety pomimo uznanego zgłoszenia za prawidłowe inny użytkownik za to samo nie dostał ani dnia banicji.

Ja odnoszę wrażenie, że jeśli coś jest zmanipulowane czy też ręcznie poprawiane lub obojętnie jak to nazwiemy to jest to czołówka rankingu Wykopu ...

Reasumując można uznać, że niektórzy moderatorzy Wykopu są już tak mocno pijani oparami absurdu i hipokryzji, że gubią się w nich jak dzieci we mgle. Do tego stopnia, że niekiedy jedyną odpowiedzią na zgłoszenie jest:

Witaj,

dziękujemy za kontakt. Twoje zgłoszenie zostało przekazane do działu moderacyjnego.


(pisownia oryginalna)
Po czym:

Witaj,

Dziękujemy za skorzystanie z systemu wsparcia. Prosimy, poświęć chwilę na ocenę uzyskanej pomocy:

Jak oceniasz uzyskane wsparcie?


Szczerze mówiąc jakoś specjalnie jakoś ten serwis nie jest mi potrzebny do życia, ale lubię czasami pośmieszkować i pogadać na mikro ze znajomymi. Odnoszę jednak wrażenie, że serwis staje się na siłę opozycyjny niezależnie od tego kto po jakiej stronie barykady się znajduje generując ruch na tematach kontrowersyjnych, a ludzie moderujący go nie potrafią spojrzeć na różne sprawy obiektywnie używając bardzo często pryzmatu własnych poglądów w swojej pracy.

Na obrazku załączonym poniżej znajdziecie kilka kwiatków bardzo ulgowego traktowania neuropków przez moderacje, a także dowody na to, że istnieje wyższość znalezisk, które są opłacane nad tymi, które dodawane są z innych źródeł. Pewnie znalazło by się tego dużo, dużo więcej, ale wszystkie zgłoszenia są bardzo szybko usuwane z panelu zgłoszeń i faktycznie nie ma do nich dostępu co jest generalnie wygodne wyjątkowo dla moderancji.

Wołam zatem @moderacja i @wykop, a nawet @m__b i @a__s ( ͡ ͜ʖ ͡) i przypominam, że na niektóre zgłoszenia nie otrzymałem odpowiedzi od nawet pół roku czy to normalne? (òóˇ)

PS. Z góry przepraszam za literówki i ewentualne błędy, ale nie chce mi się już w piątek przetwarzać tego ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2. @cidelfons Dzięki za treść pomimo kąśliwej i niewygodnej krytyki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#moderacja #moderacjacontent #wykop #nowywykop2016 #afera
Pobierz saint - Niestety wpis był moderowany (skasowany) bo @Ospen poczuł się dotknięty, że w...
źródło: comment_E1CxESy2wNbz5CXN21636YvNR1iOEMiA.jpg
  • 10