Wpis z mikrobloga

Jaką chciałbyś mieć żonę/partnerkę

  • Sprząta, gotuje, siedzi w domu zajmuje się dziećmi 8.3% (181)
  • Sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi i do tego pracuje 11.7% (254)
  • Dzielicie się obowiązkami, ale żona siedzi w domu 4.5% (97)
  • Dzielicie się obowiązkami i żona pracuje 37.2% (809)
  • Dynamiczna zarobiona kobieta, dużo pasji i dzielicie się obowiązkami 22.3% (485)
  • Dynamiczna zarobiona kobieta, dużo pasji, a ty siedzisz w domu i sprzątasz, gotujesz itp. 3.4% (73)
  • Oboje jesteście dynamiczni i wynajmujecie gosposie (opcja dla tych, których na to stać) 12.6% (273)

Oddanych głosów: 2172

  • 21
@ZasilaczKomputerowy: O jak kisnę z tej opcji > Sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi i do tego pracuje przecież to jest #wygryw do potęgi (jednocześnie żal takiej kobiety). Swoją drogą znam taką sytuację, ale odwrotnie żona siedzi na dupie (jeszcze przepija zarobione pieniądze przez męża) i dom ma ogarnięty przez męża.
@Bloody_Kiss: Ojciec pracował, w sumie nawet dość ciężko, a mama że była nauczycielką to miała więcej czasu ogarniać. A'propo przykładu że kobieta wszystko ogarnia, pracuje, a mąż siedzi i pije to tylko jeden taki przykład znam w swoim życiu xD. Mieszkałem kiedyś koło takiej patolni, ale panie kolego ... to że nie pracował to akurat nie była najgorsza jego cecha xD.
@ZasilaczKomputerowy: to nie jest jakaś stała praca. Czasem po prostu parę złotych sobie dorobi. Ja za swój obowiązek uważam zapewnić jej godne życie. I mi to pasuje.
Mówiąc, że kobieta nie pracuje - ogarniając dom, dzieci i faceta too pierdlenie głupot. Ja bym tego nie chciał robić. Za dużo roboty przy tym .