Wpis z mikrobloga

Pomijając sofizmat rozszerzenia pt. "po redakcjach gw i tvn skowyt się poniesie", dla których to redakcji Franciszek był najulubieńszym papieżem, w przeciwieństwie do naszego papieża Terlikowskiego i jemu podobnych, prezentuję jako ciekawostkę z dużym zadowoleniem nawrócenie moich braci w wierze:

Wypok peel 2 miesiące temu: Papież lewak, mason, żyd, reptilianin

Wypok peel dzisiaj: Super papież! :)

@darco3 dzisiaj na szczęście już wykopuje super papieża, bo jeszcze 2 miesiące temu pisał:
+73 -22

już dawno pisałem że to antypapież, prawilnym papieżem jest nadal Benedykt XVI, ten jezuita to wrzutka masonów, żeby rozwalić Kościół do końca od środka, w pewnym sensie im się to uda, ale chrześcijaństwo się odnowi silniejsze, już bez rzymskiego blichtru


@Ciszor dzisiaj wykopuje jak papa nas chwali i chwała mu, bo 10 mies. temu pisał
+40 -15

Szkoda, że Benedykt oddał tron. Facet miał wiedzę o religii jak mało kto, utrzymywał porządek w Kościele i wiedział co mówi. Zupełne przeciwieństwo tego komedianta.


@chams jeszcze 3 miesiące temu dodawał wykop, że Franciszek to fałszywy papież Antychryst, na szczęscie dzisiaj już wykopuje dobrego papę chwalącego Polskę :)

Również @Sydney_Mobius najwyraźniej odrzucił wcześniejsze złe podejrzenia do Franciszka

sama postać Franciszka jest delikatnie mówiąc mocno podejrzana, zwróćcie uwagę na kilka rzeczy:

-nie wydają się wam co najmniej dziwne okoliczności w jakich go wybrano?

-jego zaangażowanie w ekologię, wypowiedzi o "globalnym ociepleniu" i sprawach pochodnych

-stosunek do liczby dzieci u chrześcijan przy jednoczesnym otwarciu na muzułmanów mnożących się jak króliki


Miłosierdzie spłynęło również najwyraźniej na duszę użytkownika @md23, który jeszcze 2 miesiące temu uważał Franciszka za przebrzydłego lewaka:

Co do Franciszka to podzielam zdanie pastora. Jest to aktualnie największy szkodnik cywilizacji, koń trojański lewactwa, którego należy zwalczać każdym możliwym sposobem.


To tak na szybko po wpisaniu w google haseł "Franciszek mason/lewak/antychryst wykop" w google :) Pomijam porównanie kto wykopywał newsy szkalujące Franciszka, manipulujące jego wypowiedzi, a teraz wykopuje jaki to papież wspaniały bo Polskę pochwalił, bo tego jest za dużo, a najważniejsze przecież, że się koledzy wykopki nawrócili :) Mam nadzieję, że ci z obrazka poniżej również nie chcą już zabijać papieża lewaka.

#religia #papiez #neuropa #4konserwy #shitwykopsays #heheszki
Pobierz Matyson - Pomijając sofizmat rozszerzenia pt. "po redakcjach gw i tvn skowyt się poni...
źródło: comment_JlUihWcSv1Sy6gevu5l2cPadGBJ26npx.jpg
  • 25
@Matyson: Chryste panie, to juz nie można informacji wykopać, bo się będzie lustrowanym? Znajdź sprzeczne ze sobą komentarze danego użytkownika, gdzie widać hipokryzję, a nie "dwa miesiące pisał tak, a teraz WYKOPUJE". Wtedy dam Ci plusa. To, co robisz to manipulacja.

Póki co, przypomina to lament zazdrosnej żony: "wczoraj mówił, że sąsiadka rozwódka mu się nie podoba, a dziś powiedział jej dzień dobry."

Czym jest wykop?
Głosem, aby informacja weszła na
@Ganicjusz: cieszę się, że osoby, które do niedawna uważały Franciszka za konia trojańskiego lewactwa, którego należy zwalczać każdym sposobem teraz podejmują działania aby informacja o tym, że ten sam Franciszek stawia Polskę za wzór dla Europy weszła na główną i stała się dostępna dla większej ilości ludzi, czyli już chyba nie trzeba go zwalczać każdym sposobem :)
@Matyson: Nom, bo wcześniej chwaląc zachodnio europejską moralność wobec uchodźców, porównując terrorystów isis do apostołów i wielbiąc Multi kulti teraz daje pstryczka w nos UE, stawiając Polskę jako wzór do naśladowania, kiedy parlament UE wymusza abyśmy to my brali wzór z Niemiec czy Francji.

Jak cię rodzice denerwowali kiedyś albo się z nimi nie zgadzałeś to się obrażałeś, ale jak wołali na obiad to żarłeś wszystko, co było na talerzu, lol
@Matyson:
/manipulacja mode on
Hooo! Widziałem Cię w Media Markecie, choć nieopodal masz Euro RTV AGD. A jeszcze dwa miesiące temu, uważałeś się za Polaka i śpiewałeś mazurka dąbrowskiego podczas euro 2016, czyli Celowo działasz na rzecz niemieckiej gospodarki i chcesz, aby polskie sieci handlowe z elektroniką upadły ty wolksdojczu!
/manipulacja mode off
@Matyson: to ciekawe bo w trakcie ŚDM padły już oficjalne zwroty o przyjmowaniu uchodźców i imigrantów. Np było to w znalezisku ponad 1000 wykopów o cenniku w parafiach.
@Matyson:

,,Papież Terlikowski" i to, że jakaś szersza grupa ludzi w Polsce go popiera, to fakty istniejące tylko jako urojenia w waszych pustych główkach.

,,Ej Mati, powiemy, że Terlikowski jest jakimś autorytetem katolików, bo wydaje, hehe katolicką gazetkę, a później będziemy cisnąć wszystkich katolików na podstawie jego idiotycznych wypowiedzi. To będzie dużo latwiejsze niż odnoszenie się do prawdziwych poglądów i autorytetów katolików, co nie Mati?"

A tyle się spuszczacie nad słowem
@Tical25: znowu sofizmat rozszerzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli odpowiedź na stwierdzenie, które w rzeczywistości nie zostało przez drugą stronę wypowiedziane.

Ja napisałem: GW i TVN - dla których to redakcji Franciszek był najulubieńszym papieżem, w przeciwieństwie do naszego papieża Terlikowskiego i jemu podobnych.

Na co ty odpisałeś, że ja sobie uroiłem, papieża Terlikowskiego i to, że jakaś szersza grupa ludzi popiera Terlikowskiego i jest to urojenie
3)gdzie napisałem, że jakaś szersza grupa ludzi go popiera?


@Matyson: Jeśli nazywasz kogoś ,,papieżem" i to w kontekście całego twojego wpisu, to jasne jest, że sugerujesz iż katolicy ogólnie, a wykopowi w szczególności jakoś go uznają. Słowo ,,papież" może oznaczać w pewnych kontekstach ,,autorytet katolików".

Inaczej nie byłoby podstawy do przywoływania we wpisie jakiegoś idioty, skoro niczym nie wyróżnia się ze zbioru innych idiotów. A jednak postanowiłeś o nim wspomnieć.

2)uroiłem