Wpis z mikrobloga

wielkie, wolne, dpm nie powala


@Losiuu: i miękkie jeszcze :P
Ale mi się nim przyjemnie gra. Jak już w misjach zrobiłem załogę kobiecą, to od razu ją na Pantherę wsadziłem i tam sobie siedzi.
I lubię mieć takiego długiego... lufa, lufa mi się podoba ;)
Długa lufa to nie wszystko. Jak jest cienka i kończy bardzo szybko, a do wszystkiego zbiera się zbyt wolno i jakoś tak bez pomysłu to chyba nie jest to zadowalający efekt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FeniEnt: bardziej lubię grać Pantherą niż np. ruskimi MT, bo można więcej postrzelać.
A szybko wcale nie kończę - przecież tu było aż 9'54" :P
@mwitbrot: Pay To (Two) Win.
@FeniEnt: Oj, był. Sczególnie na najwyższych tierach, gdzie bez premki nie dało się wyjść na plus, nawet będąc koksem całego starcia. Nie wspominając już o złotych pestkach magicznie wchodzących w nieprzyjaciela pod kątami, które powinny skończyć się odbiciem pocisku.

Żeby było jasne - to było dawno temu. Skończyłem grać w 2013 roku.
Sczególnie na najwyższych tierach, gdzie bez premki nie dało się wyjść na plus, nawet będąc koksem całego starcia.


@Wilt0n: w jaki sposób to, że na dychach mniej zarabiasz wpływa na wygraną? gracz z kontem premium i bez ma takie same szanse. to o czym piszesz to prędzej pay to play comfortably, ale na czymś gra musi zarabiać.

Nie wspominając już o złotych pestkach magicznie wchodzących w nieprzyjaciela pod kątami, które powinny
@Wilt0n: Ale te złote pestki już w 2013 były dostępne za kredyty, a fakt, ze bez premki trudniej było zarabiać nie robi z gry p2w (czyli pay to win). WoT byłby p2w wtedy, gdyby coś dostępnego wyłącznie za prawdziwe pieniądze dawało ci przewagę, a WoT opiera się na modelu "pay to progress faster".
@mwitbrot ktoś tym gra i czerpie z tego przyjemność D: no jestem pod wrażeniem, ja tej plujki 75 mm tak nienawidziłem, a na panther ll to już całkiem udręka z tym była. Ponad 4 sekundy przeładowania i 135 dmg. I to nie jest tak, że szybkostrzelne działa mi nie podchodzą, bo na a-43 z 57 mm mi się świetnie grało, tyle że tam zbiłem przeładowanie poniżej 2s. Nie wiem jak tym grać
ktoś tym gra i czerpie z tego przyjemność D: no jestem pod wrażeniem,


@widaczew: ostatnio nawet bardzo mi podchodzi.

Nie wiem jak tym grać agresywnie, zwłaszcza, że tym czołgiem nie da się nic objeżdżać, bo nie skręca.


@widaczew: Wcale nie trzeba objeżdżać. Jadę tam, gdzie ciężkie i strzelam frajerów. Oni raczej się skupiają na innych HT. W razie czego można też sobie znaleźć osłonę i zza niej wyskakiwać na sam
@mwitbrot dlatego mi nie podeszła panterka, bo ja medem wolę flankować i rozpraszać wrogie ciężkie, a kiedy sytuacja robi się nieciekawa szybko zmienić pozycję i czasem cel. Panther II za to z 8,8 mi podchodzi bardzo. Szkoda że spotkałem kogoś kto lubi i ogarnia Panther dopiero jak przeszedłem ten czołg, zawsze bym się czegoś pomocnego dowiedział, a nie campił z pół kilometra ( ͡° ʖ̯ ͡°)