Wpis z mikrobloga

@moderacja @a__s ban dla @LooZ na 2 miesiące? Akurat w ważnym momencie dla #leczymyrozowego ? Bo merytoryczny koleś zmiażdzył jakąś amebę intelektualną, robiącą #!$%@?ę z logiki? Trochę przesadzacie z banami nawet jeśli ktoś jest "recydywą" (nie bez powodu). Ja dostałem 2 tyg (zmniejszone) bo ktoś się poczuł urażony za wpis: "strzelać bez ostrzeżenia" pod materiałem gdzie lewicowcy bezprawnie atakują służby mundurowe na granicy... lewactwo #!$%@? trollingiem celowo, obrażają i gówno wielkie z tego sobie robicie.
#gruparatowaniapoziomu
  • 33
@Bethesda_sucks: Proponowałabym jednak abyś przestał doszukiwać się prześladowań politycznych tam gdzie ich nie ma. Jeżeli uważasz, że Twoje poglądy polityczne interesują tutaj któregokolwiek moderatora, to niestety muszę Cię zmartwić - nie interesują. Moderator podejmuje decyzję na podstawie zgłoszenia, a długość bana zależy od przewinienia i historii moderacyjnej konta, a nie poglądów politycznych, wyznawanej religii, koloru skóry czy płci.
@a__s: proponowałbym i tak ogarnąć moderatorów, bo jacyś nadpobudliwi są a i sposób rozumowania nie ma żadnego sensu. Za chwilę się tu zrobi reddit, gdzie za poglądy są bany. Mówisz o tym, że moderatorów nie obchodzą poglądy innych, jednak niektórzy się identyfikują z jakąś opcją i łatwiej dopieprzają się do "oponentów" i widzę to nawet ja, mimo, że mam politykę zablokowaną. Wieczorem Ci podam konkretne przykłady, bo na telefonie się słabo
@BQP:

jednak niektórzy się identyfikują z jakąś opcją i łatwiej dopieprzają się do "oponentów" i widzę to nawet ja


No dobrze, a skąd wiesz jakie poglądy posiadają nasi moderatorzy, skoro w ostatnim czasie ich skład mocno się zmienił, a tylko jeden z nich jest jawnym moderatorem? I o ile mi wiadomo - żadna z tutejszych grup politycznych nie ma do niego żadnych zastrzeżeń :-)
@a__s: dobra, dobra. Sam widziałem jakiś czas temu jak jakiś lewacki wojownik wrzucił sobie wykop i coś mu w nim nie pykło. Zawołał na mirko konkretnego moda i po kilku minutach miał zmienione.
Zawołał na mirko konkretnego moda i po kilku minutach miał zmienione.


@scavenger: Więcej szczegółów. Co miał zmienione? Tytuł znaleziska? Opis? Grafikę? Tagi? Zawsze staramy się w miarę naszych możliwości pomagać jeśli komuś coś nie wyjdzie przy dodawaniu znaleziska. Między innymi na tym polega rola moderatora - ma pomagać :-)
an dla @LooZ na 2 miesiące?

Bo merytoryczny koleś zmiażdzył jakąś amebę intelektualną, robiącą #!$%@?ę z logiki?


@kopalina: Rzucaj się o bana za obrażanie użytkownika. Obraź tego samego użytkownika prosząc o zdjęcie bana dla kolegi. I jeszcze macie czelność zarzucać moderacji, że banuje bez powodu XDDD
Od @Looz:

Rzucaj się o bana za obrażanie użytkownika. Obraź tego samego użytkownika

@Doctor_Manhattan: Ani ja, ani op nie obrażamy UŻYTKOWNIKA - użytkownik wykopu wkleił bzdurny i obraźliwy tekst jakiegoś kogoś z fb i wyraźnie zaznaczyłem, że do tego cytatu się odnosiłem.