Wpis z mikrobloga

@Trollsky: Zapewne głupie pytanie ale ile czasu zajmuje ci zrobienie takiego noża? Nie, żadne seryjne łapu capu tylko zrobienie go z sercem i jakością? Biorąc pod uwagę, że robisz to ręcznie pewnie nie możesz zrobić jakieś części w ilości np. 5-6 sztuk tylko każda oddzielnie dopasowana do noża?
@Trollsky: Masz w planach jakiś sklep czy masz już taki gdzie sprzedajesz swoje wyroby?
Używasz/kupujesz jakąś konkretną stal czy wyrabiasz z materiałów które wpadną Ci w ręce?
@Trollsky: No kupiłbym od ciebie nóż ale uparcie nie chcesz mi odpowiedzieć na pytanie czy w ogóle jest taka opcja i czy robisz na zamówienie. Pytałem o to już z kilka razy ale bez odpowiedzi :)
@Trollsky: OK zgłoszę się wtedy. Masz może jakieś portfolio? stronę z przykładowymi nożami, może nie trzeba będzie robić specjalnie dla mnie bo a "nóż" mi się spodoba któryś który już kiedyś zrobiłeś :)

PS. Powodzenia w rozkręcaniu własnego biznesu i popieram decyzję, nie marnuj tego talentu.
@Trollsky: Wcześniej czytałem o Tobie tylko na wykopie, po raz pierwszy sięgnąłem do filmików.

Podziwiam ten ogrom pracy i serca który wkładasz w tą robotę. Daj znać gdy ruszysz już ze sprzedażą ( ͡° ͜ʖ ͡°)