Wpis z mikrobloga

Siema mirki, polecicie jakąś DZIAŁĄJĄCĄ mapkę live na PC? Pokevision w------o, mam na kompie Pokemon Live Map ale też nie bardzo śmiga.

Dodatkowo proszę jakieś porady dot. walki w Gymach bo nie mogę nic odbić pomimo tego, że czytałem, że nawet silniejsze pokemony można pokonać. Jak to jest, załóżmy że przegram, to jak spróbuję jeszcze raz po użyciu potionów to pokemon pilnujący gyma będzie miał mniej HP po poprzedniej walce?

#pokemongo
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sanderus: rzeczywiście blisko. Jak wrócę w październiku do Gdańska to będzie co połapać :D. A co do systemu walki to po aktualizacji warto używać specjalnego ataku, robisz to przytrzymując chwilę palec na ekranie (jeżeli się naładował atak).
  • Odpowiedz
@sanderus: na komórce miałem Realtime Poke GO Map ale nie testowałem dziś. Aplikacja to chyba ta z reddita przy użyciu pythona ale to trochę zachodu jest ale chyba warto. Linków do tego pełno jest a nie chcę mi się szukać. Było coś jeszcze na kompa ale też średnio działa juz więc powoli te mapki umierają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sanderus: a bot który wykonywał 30 zapytań na sekundę i teraz może JEDNO na 5 sekund... No, to 150 razy mniej efektywne, do tego zmniejszyli zasięg z 100m do 70m zanim pojawi ci się pokemon
  • Odpowiedz
@sanderus: z serwerów nianticu dane ściągały konta - tak jak mowię, robią to z prędkością 150 razy mniejsza, plus nie ma możliwości żeby dwie osoby naraz spytały co jest dookoła nich, bo jest 5 sekund delay. W ogólnym rozrachunku oznaczałoby to, ze jeśli chciałbys sprawdzić pokemony w twojej okolicy, musiałbyś ustawić się w kolejkę z pewnie milionem innych graczy poczekać na swoje '5 sekund', dzięki czemu mapy padły bo już
  • Odpowiedz