Wpis z mikrobloga

świecąc latarką zagladali do środka w poszukiwaniu smartfona


@xEm: Czyli jak mam telefon położony na uchwycie bo używam go do nawigacji to też bym dostał naklejkę? Mistrzowie logiki xD
  • Odpowiedz
  • 9
Tak mi się wydawało, że zechcą się swoją akcja pochwalić się na fb, bo kilka osób z tej ekipy nagrywala filmy i robiła zdjęcia. Dobra ściema, że akcja skończyła się ze względu na brak naklejek - nie wspomnieli o tym, że ktoś zgłosił ten incydent i policja zjawiła się w 5 minut.

Widząc to na własne oczy jestem tak zniechęcony do taryfiarzy, że brak mi słów. Do tej pory byłem przekonany że
  • Odpowiedz
  • 0
@pavel_ : po prostu świecili latarką do wnętrza samochodu - był smartfon z włączoną nawigacją? Masz naklejkę.
  • Odpowiedz
@tamto-to-tamto: jechałam ostatnio legalna taksówka i pan legalny taksówkarz naciągnął mnie na hajs mając przekręcony licznik i nabijając mi 2 razy większa ilość kilometrów. Także podziękuje, chyba wole ubera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak są tacy "mocni' to niech jadą pod DW. Zachodni w Warszawie, DW. Centralny, pod Teatr Wielki i niech walczą z nielegalnymi taxi. BOJĄ SIĘ. "MAFIA TAKSÓWKARSKA" Może trzeba publikować nr rej. ZŁODZIEI co jest niby jako cywilny samochód, a jak ktoś wychodzi np. z dworca, teatru czy dyskoteki nagle magnesiki myk i już jest :taxi-sraxi" (nie uber) ja nie jestem za uberem czy inną korpo, wkur... mnie takie pier...... Farmazonów.
Niech
  • Odpowiedz
kozaqwawa


@kozaqwawa: Srebrny Mercedes pod Teatrem Wielkim i Clubem Opera, oraz kilka innych "gości" w swoich pseudo-taxi.
Pod Dw zachodnim Mercedes z kogutem "SAWA-TAXI" "robi' ludzi na przewalony licznik. #itd do pracy!!! KASA CZEKA.
  • Odpowiedz
@xEm jak nie znaja miasta to maja jezdzic taksowka!!!!!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO OBCYM MIEŚCIE BĘDZIE MOŻNA JEŹDZIC TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD POMYLĄ ADRES
  • Odpowiedz
Akurat przejedżalem koło tego zamieszania. Grupa kilku osobowa, a na czele tej grupy mega gruby gość latający z aparatem w reku i robiący zdjęcia. Nie wiem w jakim celu te zdjęcia.
.
  • Odpowiedz
Grupa kilku osobowa, a na czele tej grupy mega gruby gość latający z aparatem w reku i robiący zdjęcia. Nie wiem w jakim celu te zdję


@dox1993: Aby się popisać "jacy to są mocni" zniszczyliśmy samochód. Do CV sobie wpiszą....
  • Odpowiedz