Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym triathlonem, bo juz milion różnych opini czytalem. Olimpijka. Że trzeba sie 3 lata przygotowywać, ze wystarcza 3 miesiące...
Biegam regularnie 7-8km, polmaraton tez za mną. Na rowerze 10km do pracy, w maju jechalem greenvelo 4 dni 500km i kondycyjnie bardzo dobrze (tylko ta dupa!!). Plywanie... czuje sie bardzo dobrze w wodzie, bralem ostatnio kilka lekcji, 1500m bez problemu plyne stylem zmiennym.
Wstęp, wstęp, wstęp... pytanie! Czy na 11 września zdążę sie przygotować na start? Jestem w stanie trenować codziennie.

#triathlon #bieganie #plywanie #rower
  • 8
  • Odpowiedz
@buszmen007 olimpijkę dasz radę, ale warto potrenować pływanie w wodach otwartych (nawigacja) i zrobić zakładkę (przejście z roweru na bieg). Po prostu zacznij trenować więcej i wszystkie dyscypliny w tygodniu
  • Odpowiedz
@buszmen007: sprint czy 1/8 to dystans do zrobienia dla każdego zdrowego w miare ruszającego się człowieka. Olimpijka jest już większym wyzwaniem ze względu na pływanie. Pamiętaj że 1500 na basenie ma sie nijak do 1500m open water w piance ( skoro start we wrzesniu to pewno bedziesz mial obowiazek miec pianke, chyba ze to w jakims cieplym kraju) warto sobie popływać na wodach otwartych i zobaczyć jak Ci sie płynie te
  • Odpowiedz
@buszmen007: odpowiem Ci w tym wpisie,
first thing first, da się bez przygotowania.
Pływanie: Nigdy wcześniej na raz nie przepłynąłem 1500m, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tym roku na basenie byłem z 5, noo może 10 razy. A na zawodach nie dość, że popłynąłem szybciej niż na basenie, to płynąc żabką wyprzedzałem kraulistów ;)
Rower: W tym roku zrobiłem na rowerze może z 200km (fakt mam
  • Odpowiedz
@k0lasz: gites, o to mi chodzilo :D
No ja podobnie, nie maraton, ale kiedys ot tak przebieglem sobie polmaraton i wszyscy oczy a odzywki a nawodnienie... to samo jak jednego dnia 140km na rowerze...
Super kolażu - zmobilizowales mnie jeszcze bardziej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz