Wpis z mikrobloga

@Chael: #!$%@? sie znasz, cos tam sobie pewnie przeczytales albo ubzdurales i znowu poruszasz ten glupi temat, Polska ma poryte przepisy zwiazane z rondem i dopoki to sie nie zmieni uzywanie lewego kierunku bedsie calkowicie normalnie.
  • Odpowiedz
@Chael: jedź do Francji, oni tam tak jeżdżą dość regularnie i dla nich to naturalne, że wyjedziesz 3 zjazdem wtedy. prawego nigdy nie wrzucają praktycznie na rondzie
  • Odpowiedz
@goferek: A co powiesz na minirondo, które nawet osobówką jest ciężko objechać bez wjeżdżania na linie? Nigdzie nie jest napisane, że dawanie lewego kierunkowskazu na rondzie jest błędem.
  • Odpowiedz
Piękna gównoburza. Mnie uczyli na egzaminie zasady - małe rondo, skręcasz w lewo - kierunkowskaz w lewo. Normalnie stosuję tego, gdy wszystkie zjazdy są widoczne, na większych rondach jest to bezcelowe.

Na egzaminie używałem kierunkowskazu w lewo na rondzie.
  • Odpowiedz
Chciałam tylko nadmienić, że nieużywanie tego kierunku nie może być błędem, bo NIGDY tak nie robiłam, a prawo jazdy zdałam. ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tej pory sądziłam, że ten typ kierowcy należy do tej samej grupy bezmózgów, co blokujący lewy pas niedzielni kierowcy, sebixy siedzące na zderzaku i krakowscy taksówkarze.
  • Odpowiedz