Wpis z mikrobloga

#warthunder #bugthunder

Stoję za winklem, lampie przez celownik bo jakiś ruski plemnik się zbliża i nagle jeb troje członków załogi nie żyje a czołg #!$%@?. Przełączam się na widok z zewnątrz a ruski plemnik stoi centralnie przede mną i wali mi gongi w wieżę. Dalej #!$%@? nie naprawili tego błędu ze znikaniem czołgów podczas patrzenia przez celownik. Najbardziej idiotyczna sytuacja jest na mapie Berlin. Co chwilę trzeba zmieniać widok na ten z zewnątrz bo podczas celowania przez celownik wszyscy magicznie znikają. #!$%@? można dostać. Jeszcze ten debilizm z krawężnikami, wjedziesz na taki jedną gąsienicą to cały czołg się telepie jakby się zaraz miał rozpaść.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_ft7vQMMQot1TMP6lCNaEGU4Y0k5HKZpy.jpg
  • 11
@RzecznikWykopu: Ostatnio klepię dużo w warthundera i nie zauważyłem tego błędu. Raz miałem telepanie na mapie 'Polska' chyba, drugi to czołg kierowany przez AI spadł ze skał i utknął, cały mój team w niego strzelał i tak jakby pociski przez niego przelatywały. Więcej błędów nie pamiętam, każdy mam gdzieś dopóki działo 105mm działa poprawnie
A mnie denerwuje, że zawsze jak wezmę bonus dający więcej niż 75% to mam tak ustawione losowanie żeby mieć mniejsze szanse na wygraną.
Jak mnie nie wrzuca na jakieś kosmiczne tiery, to dostaję do drużyny samych imbecyli.
@RzecznikWykopu: nie przydarzyło mi się coś takiego natomiast spotkałem się z czołgiem, który posiadał funkcję teleportu. Strzelił do mnie, oflankowalem go, a jego nie ma. Niemożliwe by uciekł, bo miałem cały czas jego pozycję na oku. Zapewne Rosjanie testowali nową funkcję czołgów, o której się dowiedzieli z sikriet dokjuments ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RzecznikWykopu: To jest zrobione po to, aby wallhack nie działał. Jednostki przeciwnika są ukrywane, gdy "teoretycznie" są poza zasięgiem wzroku gracza (wtedy żaden cheat nie naprowadzi celownika na czołg, którego nie ma). Jednak ten antycheat jest czasami nieprecyzyjny. Dodam, że czołgu nie widać poza zasięgiem ekranu, więc nawet z 2 m może być niewidoczny jeżeli skrypt w porę nie "odświeży" tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HHHHHH: Gówno tam i sekrit dokjuments. Znikają #!$%@? parę metrów przed tobą jak wychylasz się zza węgła. W czasie wojny niemcy z dwóch kilometrów #!$%@? ruskie wszy a tutaj centralnie stoi czołg wroga w pełnym słońcu przed tobą i nagle znika xDDD W dupe niech sobie wsadzą taki "wallhack protection".
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.