Wpis z mikrobloga

Wczoraj przypadkiem na Extreme Sports Channel trafiłem na zawody w jedzeniu hot dogów. TAK #!$%@? RZECZY DAWNO NIE WIDZIAŁEM. Okazuje się, że oni maja w Stanach całą ligę sportowego jedzenia (Major League Eating). Są specjalne style jedzenia tych hot dogów, najpopularniejszy to moczenie bułek w kubkach z wybranym przez siebie napojem, jedzenie tych mokrych bułek o konsystencji mokrej szmaty i zagryzanie tego parówkami w rytmie 2 bułki na dwie parówki. Mistrzem jest ukazany na zdjęciu poniżej Joey Chestnut. Popularną techniką jest Cannonball ( robisz kulke z mokrych bułek i całośc połykasz na raz). Zawody komentowali prawdziwi komentatorzy, znawcy tematu rozwodzący się nad taktyka zawodników, stylem jedzenia, osiągnięciami. Myślałem, że to tylko takie doroczne zawody, taka zabawa festyniarska, a oni to traktuj serio, po zawodach goście z ESPN na poważnie rozwodzili sie na zwycięstwem typa w jedzeniu bułek jakby wygrał właśnie Wimbledon. Ostatecznie facet zjadł 69 hotdogów. Obrzydliwe, podludzkie zawody.

#sport #bekazpodludzi #ciekawostki

Joey Chestnut w chwili wielkiego triumfu:
Obserwatorzramienia_ONZ - Wczoraj przypadkiem na Extreme Sports Channel trafiłem na z...

źródło: comment_iJfKa8WO4epgDsptymC0PSEKgcjTRI4j.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@mowiejakjest jest jakiś Polak taki blondyn z brodą na yt i tez odwala takie akcje z jedzeniem ekstremalnym i z tego co pamiętam pokazywał film z mikstura która pije żeby łatwiej zwymiotowac jak na przykład zje kilkanaście snickersow albo tego największego kebaba w Polsce którego Burneika nie dał rady zjeść. Nie pamiętam nazwy kanału...
  • Odpowiedz