Wpis z mikrobloga

  • 0
@lubiesernik ja z gówniaka ich nie nawidziłem, raz się nawet popłakałem jak babsztyl w barze rabarbarze zrobił mi hamburgera z pomidorem pomimo, że zamawiałem bez
  • Odpowiedz
@lubiesernik: i ja tez! wszystko w zyciu zjem oprocz tych czerwonych #!$%@?, to sa warzywa szatana, bleee
I tez mam ta doleglowosc, ze jak czegos dotkna to nie zjem, jak ktos na desce kroil czerwonego #!$%@? to trzeba ja umyc i zdezynfekowac, bo jest nie uzytkowalna, blee
Ale keczup, zupe pomidorowa i sosy szanuje((ʘʘ)
  • Odpowiedz
@lubiesernik: emce na Youtube w filmie o tej substancji co zmienia smak na słodki mówiła że nie lubi pomidorów. Ich konsystencji, bo sosy już tak. A też wiele naszych prababć nie lubiło pomidorów, bo przypominały im te owoce z ziemniaków (niejadalne). Wiele z nich nie chciało się przekonać do pomidorów, bo weszły stosunkowo niedawno.
  • Odpowiedz
@lubiesernik: mam to samo, nienawidzę pomidorów. Jest to wręcz obsesyjne, mam odruch wymiotny na widok noża ubabranego świeżo pokrojonym pomidorem, drę się na żonę, która nie umyła deski do krojenia ubabraną pomidorem itd. ale zupę pomidorową uwielbiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubiesernik: kurna, jak można nie lubić takiej słodkiej malinóweczki na świeżutkiej bułce z masłem i cebulką albo koktajlówki do kiełbaski jakiejś...pomidory to najzajebistsze warzywa, póżniej ogórki i cebula!
  • Odpowiedz