Wpis z mikrobloga

potężnego silnika


@Wesoly_Kartofelek: xD

@Shodan56: biorąc pod uwagę, że w naszym kraju ok 70% aut ma silniki 60-90 KM to tak, jest to potężna maszyna xD Zaraz jakiś znawca zacznie porównywać do Mustanga xD

Dla mnie jak cie nie stać na paliwo tonie kupujesz takiego smoka

imho #!$%@?, ale to twoja opinia

@Shodan56: imo każdy kto kupuje beznyniaka - sportowy wózek, albo coś innego o dużej mocy i spalaniu
@Wesoly_Kartofelek: @kulkaZpepka: To tak jeszcze w gwoli ścisłości.

Zakłądając dość mały przebieg 12.000km rocznie, spalanie 11l benzyny (zwykle ok 20% więcej gazu idzie) wliczając koszty utrzymania instalacji, przeglądów.
Przy 18000km rocznie sama instalacja zwróci się po 6 miesiacach.

Serio nadal uważasz, że to wiocha i lepiej nie inwestować w LPG?

No co ty @Wesoly_Kartofelek szanuje motoryzację uważa , że LPG to jak gwałt na silniku, a sam tankuje na bp
@kulkaZpepka: w sumie to Cię nie stać na ten samochód, skoro 16-17k oszczędzałeś dwa lata.
Dwa lata odmawiania sobie, żeby kupić 14 letni opierdziany, przekręcony i wyklepany samochod :-D
A co kto lubi...

Najważniejsze, że daje Ci radochę, przeciez nie żyje się, by pracować, tylko pracuje by żyć, a jak zbierałeś 2 lata na Audi to musisz być fanem marki, więc ok, miłość nie wybiera.
@kulkaZpepka: ale nie ma złośliwości w moim komentarzu. Chodziło mi o to że Polak zbiera dwa lata na 14 letnie auto a cieszy się jakby jakby nowe kupił. Bardzo ładne auto. I pomyśleć że konstrukcja, wygląd itd nie jest taka młoda. Trochę zazdroszczę :)
@kulkaZpepka: Bardzo ładna A4. Prywatnie uważam, że to jeden z najlepszych okresów w historii Audi jeśli chodzi o stylistykę zewnętrzną. Życzę, żeby się nie psuła i sprawnie chodziła przez następne 14 lat. :)
@kulkaZpepka: Sporo dałeś. Ale jeśli nie będzie sprawiał ci kłopotów, to będziesz zadowolony. Sam miałem takie autko, 2001r, tylko, że silnik 2.0 benzyna. Super wygodne, ładnie wygląda, tylko zwróć szczególną uwagę na olej, bo lubi sobie wypić :) No i daj zdj z wnętrza :)