Wpis z mikrobloga

@eshape55: > Jak wytłumaczysz fakt, że Pudzianowski tankuje hammera LPG a policzyć ilość Cayenne na LPG w tym kraju to rąk zabraknie ?
ty, ale to za twoje tankuja ze tak sie rzucasz i tak bardzo cie to bawi?
nie czaje serio ludzi ktorzy niezaleznie czym jezdza to i tak beda #!$%@? o wyzszosci kija nad miotla
jestes bogaty, jezdzij swoim jak mniemam cayenne na benzynie przy spalaniu 30/100km, serio, nas
@kulkaZpepka: Ładne, zawsze mi się to alu w b6 podobało :) Praktycznie, wnętrze utrzymane bdb, wytarciami się nie przejmuj, to wada fabryczna w tych rocznikach. Łatwo to tez poprawić.Fajnie, ze masz 2din, teraz w prosty sposób można dorezac navi RNS-E z cala reszta klamotów. Zobacz sobie: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/132-audi-a4-b6b7/ lektora na kilka wieczorów zapewniona. Gratulacje OOOO i przyjemnych wrażeń z jazdy. :)
średnia pensja w tym kraju to ponad 3,5k miesięcznie


@wuju84: weź miśku mi powiedz ile to jest na rękę? Bo chyba wiesz, że to jest brutto.
To teraz od kwoty netto odejmij połowę na mieszkanie i jedzenie. wtedy policz ile czasu zajmie ci nazbieranie 20k.
A teraz jeszcze weź pod uwagę, że średnia krajowa to dla niektórych jest marzenie.

kupowanie potężnego silnika, żeby go zagazować? nosz #!$%@?

Dla mnie jak cie
@kulkaZpepka:

U mnie w A4B6, przy zapalających się kontrolkach od ABS i ESP problemem był włącznik światła stop (czujnik pod pedałem hamulca). Kilka razy na diagnozie komputerowej wyszły jakieś inne błędy, które po skasowaniu wracały i kontrolki zapalały się ponownie, myślałem że to jakieś zwarcie w instalacji albo zaśniedziałe styki w kablach. Na szczęście obyło się bez większej interwencji elektromechanika bo wcześniej zaczął świrować ww. czujnik pod hamulcem. Wymieniłem go jakieś
@Kura_Wasylisa: Wtryski hana mogę polecić z czystym sumieniem.
BRC uchodzi za dosyć drogie ( bardziej niż chociażby STAG) ale 2800-3200 to nie jest źle.

Ja za instalację STAG + hana zielone + Zavoli zeta s (do 150KM) płaciłem 2400 jakieś 3-4 lata temu. Plusem staga jest to że interfejs jest za 40zł, program za darmo i z lapkiem można wszystko samemu korygować.
@kulkaZpepka: znajomy kupil taka sama, 2 lata mlodsza, 200k przebiegu za 17tys, zapozyczyl sie od starych, dzien pozniej check, niby od gazu xD po miesiacu wizyta u mechanika, ten mowi ze auto ma przejechane ponad 350k i silnik jest do remontu xD niestety kupno auta 5 letniego + napawa mnie obawą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kulkaZpepka mam taką samą od 3 lat ale w dieslu. Jestem z niej mega zadowolony. Nic się nie psuje. Padają żarówki dość często ale to nie jest wielki problem. Pali mało, jest spore i całkiem ciekawie wygląda. Mam trochę bogatsza wersję ale ogólnie gratuluję wyboru będziesz zadowolony.
@stg44: Miesięcznie robie około 1000-1500 km rocznie, codziennie dojeżdzam do pracy i na zakupy, w weekendy niedalekie wypady z rodziną. Mam 14 letnie auto, które niestety stało przez 3 lata w garażu. Przebieg to 120 tysięcy jak na razie, czytając motoryzacyjne tagi na wykopie jestem pewny, że #!$%@? nikt mi nie uwierzy, że ono tyle ma w rzeczywistości.