Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr: ! Szukajcie sobie kobiet na wschodzie, naprawde warto

Mirki, ktore zyja w samotności i maja za soba dlugi czas nieudanych poszukiwań drugiej polowki. Sam taki bylem i wiem jakie to uczucie dlatego chce Wam pomoc. Cos Wam doradze, nie wiem czy pomoze czy nie, mi pomoglo i jestem szczęśliwy. Ja sam tez dlugo szukalem, lazilem na rozne imprezy, domowki itp. ale z moja niesmialoscia szlo ciezko. Często mialem wrazenie, ze jest dobrze, ze zainteresowalem jakas rozowa, dawaly numery, fb. Ale kiedy chcialem ciagnac to dalej to spotykalo mnie rozczarowanie. Generalnie przystojny nie jestem, obiektywnie 6 w porywach 7 na 10, dla praktycznie kazdej dziewczyny jest to zbyt malo przez co zadna nie chciala sie ze mna umawiac nawet po takiej wymianie kontaktow, po prostu chcialy byc mile bo i ja taki bylem. Co ciekawe raz nawet w akcie desperacji zaczalem podbijac do dziewczyny z wieksza nadwaga, ale nawet ona mnie odrzucila. Dosyc mocno mnie to zdemotywowalo skutkiem czego przestalem imprezowac i wychodzić z domu. Przerzucilem sie wiec na te wszystkie #tinder i #badoo, wyszedlem z zalozenia, ze skoro chodzi o wygląd to w ten magiczny sposób przejde to pierwsze jakże wazne kryterium i bede mogl atakowac tylko te, ktorym sie podobam, lub moj wyglad nie jest dla nich przeszkoda. Na początku bylo super, pierwsze dni i mnóstwo dopasowan, nawet bardzo ladne dziewczyny mnie lajkowaly co mnie mocno zaskoczylo i podbudowalo. Niestety kiedy zaczalem pisac do moich tinderowych wybranek to spotkalo mnie niemale zaskoczenie. Czesto nawet najzmyslniejsze proby rozpoczecia rozmowy konczyly sie brakiem odpowiedzi. Do tego z tymi, ktore odpisywały ciezko bylo poprowadzic dluzsza i ciekawsza rozmowe. Po jakis dwoch tygodniach użytkowania mialem wyselekcjonowane 2 fajne dziewczyny, z ktorymi super mi sie rozmawialo. Jednej z nich zaczalem proponować spotkanie, ona chciala jeszcze trochę pogadac az po dwoch dniach przestala mi odpisywac. No trudno, moze chciala byc mila. To bym jeszcze zniosl, ale to co zrobila druga zniechęcilo mnie do tej apki definitywnie. Rozmawialismy bardzo duzo, codziennie przez jakieś 4 dni, w koncu jakby mimowlnie temat zszedl na spotkanie, ja wyrazilem chec, zaprosilem na film, ktory chciala ogladnac, ona sie zgodzila i podbija stawke o piwo przed filmem. Super, cieszylem sie az tu nagle wywalila mnie z dopasowan. Wkurzylem sie na to na tyle, ze wywalilem te wszystkie apki w cholere. To moja rada dla Was, nie traccie na to czasu bo sie bardzo zawiedziecie jak ja. Naprawde jest to gowno warte, szkoda czasu. Często czytalem na wykopie, ze rozowe szukają tam atencji, dowartosciowuja sie itd. i stwierdzam, ze cos w tym jest. Nie twierdze, ze wszytskie rozowe tam takie sa ale bardzo duza ich czesc.

Gdzies natrafilem na jakis artykul o coraz wiekszej liczbie malzenstw Polakow z kobietami ze wschodu, zainteresowalem sie, przeczytalem komentarze gdzie ludzie chwalili sobie takie znajomosci. Nie, nie mowie o jakis prostytutkach i tym podobnych tylko o dziewczynach, ktore przyjechaly tu mieszkac, studiowac jak zwykli ludzie. Cos mi zaiskrzylo, bo moj znajomy, ktory chodzi do prywatnej uczelni, na ktorej ludzi ze wschodu jest nawet wiecej niz Polakow czesto o tym wspominal. Specjalnie wiec zaczalem zblizac z nim kontakt, zeby wkrecic sie w jego towarzystwo. Udalo mi sie wbic do nich na ognisko gdzie poznalem wielu Ukraincow i Ukrainek, zapoznalem sie z nimi, ale jakos zadna z nich nie wydawala mi sie na tyle interesujaca choc byly bardzo mile. Troszke znowu sie zalamalem, ale okazalo sie, ze ludzie z jego grupy organizuja jakis wyjazd i moj kumpel wraz z moimi nowymi ukrainskimi kolezanlami zaprosili mnie na niego. Okazalo sie, ze jest tam wiele ciekawych dziewczyn, ktorych na ognisku nie bylo. Z jedna z nich jestem dzisiaj w szczesliwym zwiazku. Oto moja rada, szukajcie swoich partnerek wsrod dziewczyn ze wschodu, one sa cudowne, naprawde kazda z nich wydawala mi sie kilkanascie razy milsza i lepiej do mnie nastawiona niz wszystkie moje poprzednie wziete razem. Sa duzo bardziej emocjonalne, kochaja sercem a nie oczami, poza tym same uroda nie ustępują Polkom, a nawet moze je przewyzszaja. Mozliwe, ze bierze sie to stad, ze sa mniej zmanierowane, nie wiem, po prostu tak juz jest dlatego wykorzystajcie to. Duzo slyszy sie, ze Polki wola obcokrajowcow, ze narzekaja na Polakow, moze tak ma wlasnie byc? Taka w pewnym sesie wymiana. Wielu facetow w Polsce to strasznie wkurza i buzuja sie, a moja rada jest taka, zeby swoja energie spożytkować zamiast na obrazanie innych to na poszukiwanie kobiet na wschodzie, mowie powaznie. Nie pozalujecje i powodzenia, kumple!

#tfwnogf #stulejacontent #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
CharyzmatycznaRozowypasek: Nie chcę uogólniać, ale wydaje mi się że to miłe nastawienie do Twojej osoby jak i w ogóle Polaków kobiet ze wschodu może nie tylko wynikać z bardziej patriarchalnego stylu życia. Wiadomo, Polak = Unia Europejska = Obywatelstwo UE - to daje olbrzymie możliwości. Swoboda podróżowania, brak konieczności starania się o wizę pracowniczą itd.
Jeżeli wydaje Ci się, że nastawienie Białorusinek czy Ukrainek do Polaków i ogólnie mężczyzn z Zachodu
Hahaha, juz rozowe napierdzielaja hur dur oszuka Cie, oskubie, chytre, leco na kase i polskie obywatelstwo. I to jeszcze z anonima xD

Czyli, ze to samo mozna powiedziec o Polkach bioracych slub z obcokrajowcami z zachodu. Ze leca na kase, zmieniaja sie o 180 stopni i ze jest to dla nich przepustka do lepszego zycia.

Dla mnie OP ma racje, znam kilka dziewczyn ze wschodu i mam podobne odczucia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tego matcha z Tindera to sam system mógł wywalić. Było i tak, że mógł wywalić wszystkie kontakty i kiedyś, kiedy można było dodać momenty to się pisało, żeby ludzie pisali bo nie ma kontaktów jak kiedyś w gg.
Najlepiej to sprawdzać co o dziewczynie ze wschodu mówią jej koleżanki. Jedna z tych, które znam wyszła za dużo starszego wojskowego. On umarł więc przejęła jego wysoką emeryturę jakieś cztery koła i
@Sachees: Też myślałem, że o azjatki chodzi. Planuje przeprowadzić się do Tajlandii na stałe. Kiedyś na próbę ustawiłem sobie bankok jako lokalizacje na badoo. Masę lajków dostawałem. Bardzo sie dziewczyną podobały fotki ze zwykłych dla nas miejsc, typu morze czy góry. To dla nich coś egzotycznego tak jak dla nas ich ocean. Niestety z ich angielskim słabo się porozumieć, no i latem tam mają 40*C! Może z takim azjatyckim różowym mieszkać