Wpis z mikrobloga

#callofduty #cod #gry #fps #strzelanki (WPIS #2 ponieważ w ankiecie zapomniałem o 1 wyborze)
Przeszedłem właśnie COD 2, COD MW1 przechodziłem już w tym roku jakie jeszcze jest spoko? 3 i 1 nie chcę zaczynać bo znudziło mnie to(wojna w europie itp...)
Ghosts i Advenced warfare przeszedłem więc nawet ich nie uwzględniam (i oba były średnie)

W którego coda teraz pograć

  • World at war 28.1% (16)
  • Modern warfare 2 49.1% (28)
  • black ops 12.3% (7)
  • [SPRAWDZAM] 10.5% (6)

Oddanych głosów: 57

  • 20
@Hrabia_Vik: @rvnow: @Formek21: @Nova24: W sumie już przeszedłem MW2 teraz BO1 i World at war.
W sumie MW2 wypadł moim zdaniem o wiele gorzej pod względem COD4 MW. (Mówię tylko o SP) A COD2 był w sumie spoko, taka kompania bracixD Chociaż to był tępy FPS ale z klimatem(tylko tam brakowało mi mocno kampanii niemieckiej ale musieli być dobrzy i żli przeciwnicyxD)
@Nova24:

Godne odnotowania jest to, że istotną rolę w nowej grze odgrywa Wiktor Reznow, jeden z głównych bohaterów Call of Duty: World at War.

( ͡° ʖ̯ ͡°) i teraz trzeba zostawić w połowię( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nova24: Przeszedłem misję z tunelami i kolejną z myśliwcem i jakąś bazą w górach i po tymwszystkich nie mam sił grać dalej, fabularnie spoko, reznov taki ala price. Ale jakbym miał powiedzieć co mi się najbardziej podobało w tych CODach i najlepsze misje to:
WaT Brutalność, taki trochę the pacific ale to dobrze, Berlin
2 Takie trochę band of brothers ale żeby nie było gameplay bo trochę się różni od póżniejszych
@Nova24: Czyli jednak dalej Price jest największym badassem, reznov padł w gułagu, ogólnie fabularnie najlepiej, w sumie nawet nie pomyślałem że w tunelach WHAT THE FUCK IS WRONG WITH YOU jest związane z urojeniamixD
Ogólnie spoko gra, polecam Carotas makłowicz