Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest poniedziałek 25 lipca. Pierwszy dzień w pracy po urlopie. I najczrniejszy moment w historii mojego kur#a chyba exzwiązku.

Spędziłem fantastyczny tydzien z "moim" #rozowypasek w Łebie. Wróciliśmy dzisiaj nad ranem o 4:30. Dziewczyna mi "padła" więc o własnych siłach dowlokła się do łóżka, ja jeszcze ogarnąłem auto, zabrałem torby. Przekimałem się 3 godzinki i jadę do roboty.
Zapipczył jej telefon. Został w drzwiach od jej strony. Pomyślałem sobie o cholera, ale ona do pracy dopiero w środę, więc przecież nie będę się wracał. Więc tylko...
...sprawdziłem
...
:(

Okazuje się, że slot na drugą kartę sim nie jest pusty.
Ma konto na #tinder
Wysłała komuś zdjęcia cyców
Zacząłem czytać korespondencję na messengerze

Przestałem czytać bo obawiam się że jeszcze trochę i znajdę to czego nie chcialbym znaleźć.

Teraz wiem o sobie, że ma mnie za lamusa, męczy się przy mnie i ją ograniczam. Że sporo udaje, żeby nie robić mi przykrości, że jej się nic nie podoba. Że ten tydzień w Łebie to najgorsze wakacje w jej życiu.

Nie jesteśmy małżeństwem, nie mamy dzieci, więc niby luz. Z tym, że ja ją naprawde kochałem i jeszcze wracając do #wroclaw myślałem by zalegalizować kościelnie nasz konkubinat. To jest kur@a jakieś szaleństwo, to jest dramat kur#a.

Nie wiem kur#a co mam robić, nie wiem kur#a czy wracać do mieszkania, nie wiem kur#a co się stało i kiedy kur#wa to się stało i czemu kur#a to się stało. Przecież dbam o siebie. Przecież zarabiam. Przecież nie żeruję na niej. Przecież ponoszę koszty. Przecież się kur#a starałem dla niej ze wszystkim. To jest kur#a jakiś #!$%@? żart, to jest kur#a tragedia. Przecież jej na siłę nie trzymałem. Ku#wa czuje się jak #!$%@?#y rogacz, kur#a jakby za każdym razem gdy szła z plaży do toitoia to by komuś cycki pokazać i lachę zrobić. Boże niech ktoś mnie uszczypnie i niech się obudzę, niech to się kur#a okaże tylko snem :(

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada #hardstyle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 272
  • Odpowiedz
Wolność od pieluch: Na szczęście widzę, że nie wszystkim tutaj rozum odjęło.

Opie, ale bardzo dobrze, że zrobiła co zrobiła i mówię to jako rózowa. Ona nie jest twoją własnością, a z między wierszami zdradziłeś się. Po prostu zamknąłeś ją w klatce. Jak kurę w kurniku. Ma mieszkanie, ma żarcie, zaplanowałeś się z nią ożenić, a ona ma siedzieć na grzędzie w nocy, w dzień wychodzić, i znosić jaja?

Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co tu się dzieję? wchodzę w komentarze a tam anonimowe obrończynie jeszcze mówią że to wina faceta XD jak czuła się uwięziona w klatce i wyobcowana to mogła z nim zerwać a nie wysyłać cycki do obcych typów, jeżeli te komentarze to nie są trolle to straszne z was szmaciska
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: boże, jak czytam te wypowiedzi obrońców laski to dostaje raka oczu xD #!$%@?, jak można bronić laskę która wysyła swoje cycki innym kolesiom, nie ogarniam was. Jest to mimo wszystko zdradą psychiczna i oszukiwanie swojego partnera, nawet jeśli op był nudnym facetem, to nie był to argument do #!$%@? takich akcji - mogła mu powiedzieć wprost, ale logika kobiet jest bliska tej małpiej - nie puści pierwszej gałęzi póki nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przyjedź do domu, spakuj się i tylko pokaż jej telefon i powiedz, że to koniec, nie wdawaj się w dyskusję bo takie dziewczyny to zwykłe szmatławce, miałem to samo, wybaczyłem raz coś podobnego, ożeniłem się z nią a po kilku miesiącach jest z moim byłym kolegą :) także no nie wiem, jak zaczniecie gadać to jej wybaczysz a później znowu będzie to samo :) ale jak się pogodzicie to przynajmniej
  • Odpowiedz
Mirabelka: Widzę, że rozpętało się polowanie na czarownice, więc sorry anonimowo:

Jako różowa myślę, że ofiarą tego związku była ona. Fakt, niespecjalnie się to skończyło, bo za wcześnie i przypadkowo przejrzałeś grę.
Facet - nie napisałeś nic a nic jakie jest jej życie z Tobą. A może faktycznie od rana do wieczora musi udawać, że wszystko jest okej, gdy nic nie jest okej i wszystkie sygnały, byś się zmienił - zignorowałeś?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania co się #!$%@? w tym wątku czemu jakieś różowe bronią bolcowania na boku?! Dobra nawet jeśli chłopak nie byłby święty i jej nie doceniał to nikomu nie daje to prawa wysyłania cyców na prawo i lewo. Jak tak jej źle w tym związku było to niech będzie na tyle dojrzała by go zakończyć. Wstyd mi za was różowe, jesteście obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Asterling: Czytając te wszystkie wypowiedzi ławy oburzonych i wybielających rozowe paski, jedynym wnioskiem jest to, że w przypadku, gdy facet się nie daj Boże nie stara, można pokazywac swoje cycki innym niebieskim i narzekać im na swojego. Boże, co za piękny festiwal #!$%@?.
  • Odpowiedz