Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej bawi? Że wmawia się Polakom, mówi się, że Polska to kraj nietolerancyjny xDD Uratowalismy najwięcej Żydów na świecie, do naszego Sejmu wybierano niepełnosprawnych, murzynów, osoby homoseksualne i transpłciowe, oraz Renatę Beger. Prezydentem miasta jest osoba homoseksualna wybrana w powszechnych wyborach i wy chcecie mi w mówić że jesteśmy nietolerancyjnym narodem bo jakis Seba raz na jakis czas sprzeda klapsa w dziąsło jakiemuś Turkowi bo sie pokłócą o kebaba? LoL #truestory #polska #4konserwy #oswiadczenie
  • 125
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Uratowalismy najwięcej Żydów na świecie


Jeśli forsujesz tezę odnośnie teraźniejszej Polski, to nie przywołuj argumentów historycznych, bo non sequitur. W 2008 roku 36% Polaków negatywnie postrzegało Żydów, drugi najgorszy wynik na siedem zbadanych krajów Europy. Ze względu na trend rosnący dziś jest pewnie ich więcej.

do naszego Sejmu wybierano niepełnosprawnych, murzynów, osoby homoseksualne i transpłciowe


Wybraliśmy do sejmu osoba transpłciową (18 tys. głosów, z czego sporo nie wiedziało, kto dokładnie
k.....k - @Obserwatorzramienia_ONZ:

Uratowalismy najwięcej Żydów na świecie

Jeśl...

źródło: comment_RSUrUc3PmhydIqtb42zDmJT7Hlp8Pspl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
36% Polaków ma złe zdanie o europejskich Żydach,


@koroluk: czekałem na kogoś kto myli tolerancję z akceptacją. Polacy może i nie lubią Żydów, ale nikt im krzywdy nie robi. naucz sie odrózniać tolerancje od akceptacji.

że według 37% Polaków homoseksualiści nie powinni mieć prawa do uprawiania seksu w czterech ścianach


@koroluk: ale 63% nie ma nic przeciwko, chyba nie uważasz, że w każdym kraju na takie pytanie dostaniesz 100%pozytywnych odpowiedzi
  • Odpowiedz
@neib1: wystarczyło dzisiaj obejrzeć poranny program w tvn24 z panią Kolendą - Zaleską czy jak jej tam by dowiedzieć, się że niechec w przyjmowaniu uchodźców to nasz wrodzony nietolerancyjny stosunek do świata, a ten kto katolik a nie chce przyjąć uchodźcy to hipokryta i pójdzie do piekła xD
  • Odpowiedz
patrz cały czas lepiej niz w Izraelu xD


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: #!$%@?. Zastanawiam się teraz jaką tym razem przyjąłeś w bani linię, że ten tekst ma dla Ciebie jakikolwiek sens i był odpowiedzią na ten wynik wklejony przez @Existanza. Czy ktoś mi może to wyjaśnić? Poza oczywistymi deficytami sprytu i logiki, oczywiście. Jakie to chochoły zostały tu dzielnie pokonane?
  • Odpowiedz