Wpis z mikrobloga

@Gillod: Mój pies też jest wegetarianinem. I również dobrowolnie zrezygnował z mięsa. Nie tknie karmy z puszki, ani kurczaka, kupowałam mu nawet kaszankę - ale nie i już. Teraz musze mu przemycać mięso w ryżu z warzywami. Uwielbia jabłka, ogórki, marchewkę etc. W naszym domu mięso to podstawa a jednak pies ma inne zdanie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@noothingg: Psikuta za to jak zobaczy arbuza to od razu go atakuje. Kiedyś z kawałkiem arbuza latał po mieszkaniu purkając jakby złapał wróbla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ryż z ugotowanymi warzywami je zamiast karmy. Na obiadek dostaje czasem pokrojone w drobną kosteczkę kotlety sojowe. Uwielbia je ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Gillod: Jakiś czas kupowałam mu nawet Royal Canin i zapomij. Leżał obok miski i piszczał. Próbowałam go przetrzymać jakiś czas - jak zgłodnieje to zje. Zero rezultatu. Za to ogórki a nawet pomidory sam z krzaka zrywa.
  • Odpowiedz
  • 0
@noothingg Royal to tandeta w ładnym, drogim opakowaniu.
@Moltens Mój kot też uwielbia arbuzy. I kapustę. Kapuśniak, bigos, modra, młoda gotowana. No szaleje za kapustą w każdej postaci. Z innych takich głupotek to wyjątkowo też przepada za jogurtem, ale uwaga, truskawkowym. Innego nie tknie xD
  • Odpowiedz
@noothingg: W niektórych sklepach zoologicznych, sprzedają Acane na wagę. Tylko wiadomo, nie jest ona świeża, bo potrafi leżeć tygodniami. A co za tym idzie - zapach nie ten, jak wilgotność wysoka to mogła podłapać itd. Zawsze lepiej opakowania.
  • Odpowiedz