Wpis z mikrobloga

Udało mi się odpalić skrypt na telefonie, skrypt działa na komputerze, który ma dynamiczne IP z netii. Łatwo można zmieniać lokalizację z poziomu telefonu itd.


Jeśli będą zainteresowani, to przygotuję instrukcję.

#warszawapokemongo #pokemongo

Ja też poproszę.
@D3lt4: Zasadne chyba będzie pytanie po #!$%@? ? Ciągłe skanowanie mapy taką apką to ten sam poziom #!$%@? co fake gps i inne "zabawki"
W grze nie ma "rankingów", odbijanie gymów jest dziecinnie proste więc po co oszukiwać samego siebie w taki sposób ? Znudzi Ci się granie po 2ch dniach jak będziesz po prostu jechał po danego pokemona bo jesteś pewny że jest dokładnie w tym miejscuu
@Wuza1337: Masz inne zdanie i raczej mojego nie zrozumiesz. Po to, żeby nie zapieprzać 15 km i nic sensownego nie znaleźć. Różne osoby motywowane są przez różne czynniki.

Widzisz gdzie jest spawn i tam jedziesz, poznajesz nowe miejsca, a nie krążysz i krążysz ciągle się demotywując ratatami i pidgeyami. Chodzi o złapanie wszystkich, więc powodzenia w przeczesaniu całej Polski, w 95% łapiąc ciągle to samo.

Spójrz na poniższą mapę i zobacz
D3lt4 - @Wuza1337: Masz inne zdanie i raczej mojego nie zrozumiesz. Po to, żeby nie z...

źródło: comment_CVjDx94XMcLCJ0fYSwgSxpO7nXnH8AaM.jpg

Pobierz
@D3lt4: Jest spora różnica między "widzisz gdzie jest spawn" na zasadzie takiej, że wiesz od znajomych o spawnie nidoranów na Polu Mokotowskim a tym, że Twój plan zakłada raczej optymalizację poruszania się tak żeby złapać tylko to co widzisz na mapie.

W CsGo też wallhack to nic złego bo po co #!$%@?ć pół mapy bez znalezienia przeciwnika ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W przypadku #pokemongo tego typu