Wpis z mikrobloga

optymalizację poruszania się


@Wuza1337: O właśnie - od dziecka dążę do tego w życiu, aby optymalizować i bardzo mnie to cieszy. :)

Autem się nie będę poruszać, choć w służbowym sporo paliwa do wyjeżdżenia. Rower lub pieszo, więc ruch. :)
jak można być tak #!$%@? i oszukiwać siebie i innych xD Tak samo jak teraz cię nie cieszy złapanie poke 30cp, za kilka dni nie będzie cie cieszyć złapanie 99999cp, bo co to za przyjemność jak ciągle będziesz takie łapał. Wiadomo niby każdy woli co innego, ale w grach jakkolwiek multiplayer to zwykłe oszukiwanie i psucie sobie gry. W grach single sobie oszukujcie skoro tak was to jara, pewnie od razu ściągasz
@Geron: Aj tam, #!$%@? pan. Mam pewne cele do zrealizowania. Od radości w życiu mam masę rzeczy, a nie mam tyle czasu wolnego, aby biegać bez celu i efektywności frustrując się.
@D3lt4: jak dla mnie działa super, sytuacja z przed 30 minut, wyjeżdżam z domu i wiem, że będę pod biedronką, zanim wyjechałem szybki skan i widzę, że niedaleko jest Odish(pierwszy raz w tym miejscu), podjeżdżam patrze na poke go a tu rzeczywiście w nerby się pojawił i dzięki skanowi wiedziałem w którą stronę mam iść i rzeczywiście tam był. Testuje tą apke od wczoraj i narazie 100% skuteczności na pokach które