Wpis z mikrobloga

Potrzebuje iść na jakiś przyzwoity kierunek, najlepiej techniczny (dodatkowa rekrutacja). Znalazłem kilka uczelni, ale zupełnie nie wiem którą wybrać. agh (dupne kierunki), ath w bielsku bialej, ukw, u gdanski, u slaski i jeszcze jakies marynarskie w gdansku czy gdyni. Ewentualnie jakieś wojskowe mogą być :D
#studia #studbaza
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saddsahhuydsa98reiu: trudna matematyka xD no nikt nie mowil ze bedzie latwo, jesli marza ci sie studia inzynierskie to matematyka nie powinna byc dla ciebie przeszkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie matma tez byla przeszkoda dopoki nie poszedlem na studia. Tam w tydzien nadrobilem 3 lata licbazy, a sam material nie sprawial strasznych trudnosci. Zaczynasz etrapezem dzieki ktoremu ogarniesz podstawy a jak przerobisz etrapeza to przechodzisz
  • Odpowiedz
Na każdym technicznym kierunku przez pierwsze lata jest trudna matematyka i często też fizyka. Jeśli tego nie ogarniasz, z innymi technicznymi przedmiotami też będziesz mieć problemy. Zastanów się, czy chcesz być inżynierem, czy to ktoś inny ci tak doradza.
  • Odpowiedz
@saddsahhuydsa98reiu: osobiscie inny (tez na agh). Sasiedzi zza sciany w akademiku sa na AiR na eaeiib. Mowia ze proste studia, problem polega na tym ze mozna sobie przez nie przejsc z palcem w dupie tylko ze wtedy nic z nich nie wyniesiesz, a to nie o to chodzi. Ale fakt jakiegos ostrego #!$%@? tam nie maja znowu. Malo egazminow (przyklad: ostatnia sesja, oni po 3 a ja 7 xd), malo
  • Odpowiedz