Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykl #romet #chinskiecuda

Oto , proszę Państwa prawdopodobny motocykl który u nas będzie znany pod nazwą Romet ADV 400 . Motocykl to Shineray X5 , silnik to klon jednostki z Hondy NX4 (co to za motocykl,chyba u nas nieznany) , moc około 30 kucy, zbiornik 18 litrów i zasięg około 500 km. Obstawiam cenę w granicach 15-17 tys zł , skoro ADV250 można mieć za mniej jak 13. Wygląda kusząco,zobaczymy co z niego wyrośnie. Shineray to jeden z większych producentów motocykli w Chinach , eksportują je praktycznie wszędzie. Nawet do USA. Opinie o nich są całkiem pozytywne. Mnie się on podoba.
Pobierz Kick_Ass - #motocykle #motocykl #romet #chinskiecuda

Oto , proszę Państwa prawdopodo...
źródło: comment_eI2TUBd4b1NCdqoyx7ONXd4t0btYq8nI.jpg
  • 47
@bocznica: tak, była ale chyba koncepcja wejścia na rynek jest dalej od 250. W każdym razie gdyby to zrobili, to serio mają moje pieniądze, może nie od razu (syndrom wieku dziecięcego, cebuliony i te sprawy) ale kupiłbym to, bo dla mnie taki sprzęt ma pewną logikę.
@Ostasz: no to CRF250L Rally jest bez sensu. Tam powinni wrzucić PRZYNAJMNIEJ silnik od CBR300, ba, samo CRF250L byłoby o niebo lepszym motocyklem z tym silnikiem, bo tam właśnie tych 5-6KM brakuje, żeby ten motocykl bez większego wysiłku mógł jechać 120km/h i przyspieszać do 100km/h w rozsądnym czasie.