Wpis z mikrobloga

  • 415
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mysterii: a wiesz że po prostu kogoś coś takiego może podniecać? Laske że jest wrzucana do neta i ludzie sie nad nią spuszczają a faceta że ludzie spuszczają się nad jego laską i ją troche poniża przy okazji :p różne są upodobania co dla ciebie bedzie dziwne i brakiem szacunku dla innego bedzie fajną zabawą :)
  • Odpowiedz
@Mysterii: Idąc twoim tokiem myślenia jeśli mi sie nie podoba to co piszesz to mam napisać cały wpis o tym jak bardzo mi sie to nie podoba? Nikogo nie obchodzi że ci się nie podoba np WGW, jeśli nie potrafisz zrozumieć że ktoś ma inne poglądy, wartości i lubi sobie pokazać dupe w internecie to twój problem
  • Odpowiedz
@Mysterii: trochę reprezentujesz w tej rozmowie poziom gimnazjalistki. Piszesz już cokolwiek, byle mieć ostatnie słowo.

A jak sąsiad kupi Forda, a tobie bardziej podoba się Kia, to też będziesz oburzona na mirko, bo

nie mam zamiaru siedzieć cicho, gdy coś mi się nie podoba i myślę inaczej.


? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mysterii: czyli d--a w duzych majtkach + reszta ciala zaslonieta to patologia umyslowa a jak ludzie na fb po prostu wrzucaja jak stoja na plazy np w grupie (i dziewczyny sa w majtkach i stanikach tylko) to tez jest patologia umyslowa?

A po drugie co to za tekst "szanujcie sie dziewczyny" skoro nikt na wykopie nie wie co to za dziewczyna?
  • Odpowiedz
@Mysterii: odnoszę dziwne wrażenie, że to pierwsza laska OPa i odbija sobie za lata przegrywu. Równie dobrze móglby to foto wydrukować i powiesić na klatkach i słupach razem z tym wpisem, więcej osób by się dowiedziało, że w końcu zaruchał :P
  • Odpowiedz