Wpis z mikrobloga

  • 415
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mysterii: Co ma szacunek do siebie z wrzucaniem takich zdjęć w neta, bo nigdy nie rozumiałem tej zależności. Jak idziesz po plazy w bikini, to tez nie masz szacunku do siebie, czy co?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysterii czarnolistuj tagi i po problemie. Większość ludzi potrzebuje agencji a to się sprzedaje. Sam nie ma się czym pochwalić więc wstawia zdj swojej dziewczyny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mysterii: Masz zupełną rację, a powyższy hejt jest co najmniej niezrozumiały. Pół biedy jeśli dziewczyna sama wrzuca swoje zdjęcia, choć to pewnie zamyka jej drogę do poważnej kariery w przyszłości - te zdjęcia nie znikną już nigdy z internetu. Ale kiedy wrzuca to jakiś gość, to już jakaś abstrakcja...
  • Odpowiedz
@mandariusz: Wprost przeciwnie, ładne i zgrabne dziewczyny nie muszą wrzucać swoich zdjęć i nie powinny. O ujrzenie ich ciała facet powinien zabiegać, a nie mieć możliwość zapisania jej zdjęcia do swojego piwnicznego folderu...
  • Odpowiedz
@Mysterii: Dziękuję za pozdrowienia.
Od zawsze bawi mnie po prostu fakt, że pokazanie kawałka ludzkiego ciała, jest równoznaczne z brakiem szacunku do siebie, swoich partnerów i tego typu bzdetów, ale w sumie nikt nigdy nie argumentował czemu. 'Tak jest i już, bo moim zdaniem tak jest, o, ja tak uważam.' :P
  • Odpowiedz