Wpis z mikrobloga

Czym kobiety najbardziej Cię #!$%@?ą? Słusznie na nie narzekamy, ale która cecha jest najgorsza i przez którą aż krew nas zalewa? Ciężki wybór. Kobiety drażnią wieloma rzeczami, a ilość miejsc w ankiecie jest ograniczona. Dla mnie najgorszy jest typ roszczeniowej księżniczki - sama nic od siebie nie da bo to że w ogóle JEST już wystarcza, za to listę wymagań ma dłuższą od Listy Schindlera. 'Zrób to, kup to, masz być taki, robić tak, być na zawołanie a jak nie to w kolejce czeka 100 chętnych :)' Tępe cipy. Z drugiej strony wieczne niezdecydowanie wcale nie jest lepsze. Ileż to razy dostawałem szewskiej pasji widząc jak kobieta dziewiętnaście razy zmienia zdanie i w sumie to już sama nie wie i trzeba wybrać za nią, a co wybierzesz to i tak pewnie będzie źle, bo ona nie wie. 'Wiesz co, jestem głodna, zjadłabym coś. Chodźmy na pizzę. Albo nie, zjadłabym gofra. Albo chodźmy tam co wtedy, mają dobre kanapki. Albo nie, jednak napiłabym się kawy. Albo piwa. Chociaż takim naleśnikiem to bym nie pogardziła. A może zjemy u Chińczyka? A może bar mleczny? O, wiem, albo sushi! Albo nie, może jakieś ciastko.. Nie wiem, Ty zdecyduj za mnie'.

Po czymś takim od razu siwiejesz. Głupota? Szkoda słów. Kobiety nie grzeszą rozumem, ale czasem to aż przesadzają. Z niedowierzaniem obserwuję jak ich zachowania są pozbawione logiki, a przykładów jest tyle, że szkoda strzępić języka. Zresztą w ogóle to, że są głupie już jest denerwujące, bo nawet nie porozmawiasz z taką na poziomie. Te trzy cechy uważam za najgorsze, ale są też inne. Marudzenie potrafi doprowadzić do szału, kiedy ciągle słyszysz, że nic jej się nie podoba i na wszystko narzeka, zabijając w Tobie jakąkolwiek inicjatywę i chęć do życia. Za to w manipulowaniu są mistrzyniami i zawsze tak Ci zagrają na uczuciach, że jeszcze masz poczucie winy. A strojenie fochów? Obrażają się nie wiadomo o co, a jak spytasz o co to powie, że o nic, i jak już o nic nie spytasz to zacznie drugi foch o to, że nie dopytujesz, a gdy dopytasz to powie, żebyś sam się domyślił. Dramat.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #ankieta #kiciochpyta #gorzkiezale

Która cecha u kobiet najbardziej Cię wkurwia?

  • Wieczne niezdecydowanie 10.5% (332)
  • Głupota 14.8% (467)
  • Postawa roszczeniowej księżniczki 35.5% (1119)
  • Inna - marudzenie/manipulowanie/strojenie fochów 26.8% (844)
  • Jestem kobietą i sprawdzam czym wkurwiam mężczyzn 12.3% (386)

Oddanych głosów: 3148

  • 62
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: mnie #!$%@? jak na poczatku jest super i mnie akceptuje. potem jej zaczyna sie ciks nie podobac we mnie, zmieniam to iiii na koncu nie jestem taki sam jak na poczatku i koniec znajomosci. Albo jak sie czepia sama nie wie czego
  • Odpowiedz
Dramat.


@LudzkieScierwo: Prawie się wzruszyłam czytając tę chwytającą za serce opowieść o męskiej chorągiewce skazanej na porywy logiki różowych pasków i bezbronnej w obliczu kobiecych humorów.
Zastanawiające jednak, że stając się ofiarą focha, niezdecydowania, księżniczkowania i czego tam jeszcze, co podobno jest tak bardzo kobiece, facet zamiast wykrzesać z siebie macho na miarę owej księżniczki, co skutecznie spacyfikowałoby wojownicze zapędy tej ostatniej - kładzie po sobie uszy i jedyne na co
  • Odpowiedz
@rdza: tez mnie takie żale bawią.
@LudzkieScierwo: nikt nikogo nie zmusza do bycia z glupia księżniczka.
Jest wystarczająco dużo rozumnych kobiet, by ci rozumni panowie znalezkit dla siebie partnerki.
Inna rzecz, niekoniecznie są one tak wyniuniane i wymuskane jak te księżniczki.
Każdy jest kowalem własnego losu. Szukaj rozsądnej i ogarnietej zyciowo laski, z kregoslupem moralnym i zasadami, to fochy i zadania będziesz znać z opowieści kolegów, którzy polecieli na tzw
  • Odpowiedz
@rdza: ja widzę symetrię - mało to jest kobiet, które tkną w związkach z manipulującymi facetami, których nie umieją opuścić? Skoro twierdzisz, że męskość to nie tylko biologia, to jakich cech charakteru oczekujesz od mężczyzn, na których, w ramach kontrastu, nie zależy Ci u kobiet?
  • Odpowiedz
#lobuzkochamocniej


@Serghio: Bo świat jest czarno-biały i można być albo zniewieściałym uległym gościem albo nabuzowanym żądzą seksu i zabijania macho?;)

jakich cech charakteru oczekujesz od mężczyzn


@Existanza: Zwykłego zdecydowania i chęci wzięcia sprawy w swoje ręce.

na których, w ramach kontrastu, nie zależy Ci u kobiet?


@Existanza: Ale po co zaraz szukać kontrastu? Jesteśmy dorośli, mamy swoje zdanie i jeśli ja czasem umiem powiedzieć, że chcę coś zrobić to
  • Odpowiedz
@rdza: po co szukać kontrastu? Dlatego, że dyskusja o męskości opiera się na nim, na antagonizmach między płciami.

liczę na to, że facet też czasem postawi mnie przed faktem dokonanym i powie że kupił bilety do kina albo zabiera mnie na burgera


sugerujesz coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego, że dyskusja o męskości opiera się na nim, na antagonizmach między płciami.


@Existanza: Wolę jednak rozmawiać o dojrzałości i szukać płaszczyzn porozumienia ponad płciowymi podziałami, bo wierzę, że zdecydowanie, wewnętrzna siła, empatia i kilka innych wartościowych cech nie jest kwestią płci.
Pisząc o męskości odniosłam się do biadolenia LudzkiegoŚcierwa, który w tym zarzutkowym poście opisał stereotypową kobietę, zapominając, że taka właśnie stereotypowa kobieta szuka równie stereotypowego gościa/

sugerujesz coś? (
  • Odpowiedz
Wolę jednak rozmawiać o dojrzałości i szukać płaszczyzn porozumienia ponad płciowymi podziałami, bo wierzę, że zdecydowanie, wewnętrzna siła, empatia i kilka innych wartościowych cech nie jest kwestią płci.


@rdza: super, ja też.

A tak serio, to tym pytaniem przyjąłeś postawę oczekującą, zamiast (o czym pisałam wyżej) po prostu wziąć sprawy w swoje ręce.


@rdza: to było droczenie się, nie oczekuj z niepokojem lawiny pytań "a co, a gdzie, a kiedy"
  • Odpowiedz
Czym kobiety najbardziej Cię #!$%@?ą?


@LudzkieScierwo: Najbardziej #!$%@?ą mnie malkontenci którzy zawsze problemu szukają w innych zamiast zastanowić się. Może to ty jesteś elementem #!$%@? w związku? Zamiast ujadać na forum ze śmiesznymi obrazkami weź się za siebie.
  • Odpowiedz