Wpis z mikrobloga

Czym kobiety najbardziej Cię #!$%@?ą? Słusznie na nie narzekamy, ale która cecha jest najgorsza i przez którą aż krew nas zalewa? Ciężki wybór. Kobiety drażnią wieloma rzeczami, a ilość miejsc w ankiecie jest ograniczona. Dla mnie najgorszy jest typ roszczeniowej księżniczki - sama nic od siebie nie da bo to że w ogóle JEST już wystarcza, za to listę wymagań ma dłuższą od Listy Schindlera. 'Zrób to, kup to, masz być taki, robić tak, być na zawołanie a jak nie to w kolejce czeka 100 chętnych :)' Tępe cipy. Z drugiej strony wieczne niezdecydowanie wcale nie jest lepsze. Ileż to razy dostawałem szewskiej pasji widząc jak kobieta dziewiętnaście razy zmienia zdanie i w sumie to już sama nie wie i trzeba wybrać za nią, a co wybierzesz to i tak pewnie będzie źle, bo ona nie wie. 'Wiesz co, jestem głodna, zjadłabym coś. Chodźmy na pizzę. Albo nie, zjadłabym gofra. Albo chodźmy tam co wtedy, mają dobre kanapki. Albo nie, jednak napiłabym się kawy. Albo piwa. Chociaż takim naleśnikiem to bym nie pogardziła. A może zjemy u Chińczyka? A może bar mleczny? O, wiem, albo sushi! Albo nie, może jakieś ciastko.. Nie wiem, Ty zdecyduj za mnie'.

Po czymś takim od razu siwiejesz. Głupota? Szkoda słów. Kobiety nie grzeszą rozumem, ale czasem to aż przesadzają. Z niedowierzaniem obserwuję jak ich zachowania są pozbawione logiki, a przykładów jest tyle, że szkoda strzępić języka. Zresztą w ogóle to, że są głupie już jest denerwujące, bo nawet nie porozmawiasz z taką na poziomie. Te trzy cechy uważam za najgorsze, ale są też inne. Marudzenie potrafi doprowadzić do szału, kiedy ciągle słyszysz, że nic jej się nie podoba i na wszystko narzeka, zabijając w Tobie jakąkolwiek inicjatywę i chęć do życia. Za to w manipulowaniu są mistrzyniami i zawsze tak Ci zagrają na uczuciach, że jeszcze masz poczucie winy. A strojenie fochów? Obrażają się nie wiadomo o co, a jak spytasz o co to powie, że o nic, i jak już o nic nie spytasz to zacznie drugi foch o to, że nie dopytujesz, a gdy dopytasz to powie, żebyś sam się domyślił. Dramat.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #ankieta #kiciochpyta #gorzkiezale

Która cecha u kobiet najbardziej Cię wkurwia?

  • Wieczne niezdecydowanie 10.5% (332)
  • Głupota 14.8% (467)
  • Postawa roszczeniowej księżniczki 35.6% (1119)
  • Inna - marudzenie/manipulowanie/strojenie fochów 26.8% (843)
  • Jestem kobietą i sprawdzam czym wkurwiam mężczyzn 12.3% (386)

Oddanych głosów: 3147

  • 62
  • Odpowiedz
@rdza

Skąd ten krzywdzący wniosek?


Może dlatego, że zdecydowana większość z Was właśnie taka jest?

Bo chyba się trochę znacie, czasem pewnie nawet rozmawiacie i zapewne domyślasz się, jaki film by z chęcią zobaczyła bądź jaki typ filmów preferuje? Upodobania partnera to chyba nie jest jakaś wiedza tajemna?


Tak, bo gadamy non stop o dosłownie wszystkim. Nie, absolutnie nie ma problemu z ograniczeniem czasu i istnieniem ważniejszych tematów i spraw niż "KOCHANIE,
  • Odpowiedz
Może dlatego, że zdecydowana większość z Was właśnie taka jest?


@Linds: To, że Ty w większości trafiasz na takie pannice nie znaczy, że każda z nas taka właśnie jest. Nie rób #!$%@? z logiki.

Tak, bo gadamy non stop o dosłownie wszystkim. Nie, absolutnie nie ma problemu z ograniczeniem czasu i istnieniem ważniejszych tematów i spraw niż "KOCHANIE, GRAŻYNKO, JAKIE FILMY LUBISZ?".


@Linds: Nie ironizuj. Nie uwierzę, że w rozmowach
  • Odpowiedz
Nie ironizuj. Nie uwierzę, że w rozmowach poruszacie tylko fundamentalnie egzystencjalne kwestie i nie wiesz jakie filmy czy książki lubi Twoja dziewczyna i czy woli maliny czy jeżyny.


@rdza: Ale czytaj i cytuj wszystko, a nie wyciągasz wypowiedź spod kontekstu.

Bzdura. Nie wciskaj mi pod palce rzeczy których nie napisałam.


#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Zarzutka, nie zarzutka, zawsze można podyskutować. Mnie osobiście zawsze najbardziej wkurzało, że u kobiet wszystko łączy się z emocjami. Może nawet głupio na to narzekać, bo taka ich specyfika i oprócz cech fizycznych to najbardziej odróżnia płeć piękną od brzydkiej.

Z czasem jednak staje się to męczące, szczególnie w kontekście takiego normalnego życia i problemów codzienności. Ja jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, w stylu pojawia się jakaś trudność, to trzeba usiąść, rozważyć
zakamuflowany_fetyszysta - Zarzutka, nie zarzutka, zawsze można podyskutować. Mnie os...
  • Odpowiedz
Osobiście mnie najbardziej irytuje niezdecydowanie bo z nim mam najczęściej styczność.
J -Jaki chcesz kolor farby?
R-słoneczne niebo
R-a nie żołta sraczka, a nie może ten, może ten
Po 15 minutach biorę sprawę w swoje ręce i wymuszam wybranie jednego. Potem po pomalowaniu słyszę że lepiej trzeba było wziąć to słoneczne niebo i to moja wina. 50 siwych włosów zapewnione.
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: Najgorszy jest brak szacunku, wyzwiska, nie szanowanie tego, co od siebie dajesz. Dajesz cipie co chce, starasz się, a w zamian nie dostajesz nic. Traktowanie sexu jako kartę przetargową to drugie. Myślenie tylko o sobie i uparte dążenie do tego to trzecie. Rozstałem się z taką księżniczką jakiś czas temu, nie żałuję.

Teraz od siebie nie daję nic. I wiecie co? To działa. Latają za Tobą jak głupie, a Ty
  • Odpowiedz
Z czasem jednak staje się to męczące, szczególnie w kontekście takiego normalnego życia i problemów codzienności. Ja jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, w stylu pojawia się jakaś trudność, to trzeba usiąść, rozważyć możliwości poradzenia sobie z nią, po czym należy to zrobić. A u kobiet? Problem trzeba omówić nie w celu znalezienia rozwiązania, ale w celu eksploracji emocji, jakie narodziły się przy jego okazji. Znaczy będzie nadawać kilka godzin o tym, jak
  • Odpowiedz
@agaja: zgadzam się z Tobą, ale ta ankieta mi się podoba. Dla mnie 'niunia' i 'księżniczka' to synonimy.
U facetów najbardziej mnie wkurza psia moralność, w sensie że im #!$%@? na widok 'niuni', zwłaszcza irytuje to u facetów będących w narzeczeństwie albo tuż po ślubie.
  • Odpowiedz
@rdza: Bełkot. A co jeśli mężczyzna zabierze Cię w miejsce, które Ci się nie spodoba? Będziesz udawała, że jest fajnie dlatego, że zaimponował Ci swoim jakże męskim zdecydowaniem? Zawsze lepiej rzucić 2-3 pomysły, aby powiedziała co się jej spodoba, a jeśli nie wie to wtedy wybrać to co najbardziej lubi, a nie zabierać ją na koncert muzyki klasycznej jeśli słucha Demisa Roussosa.
  • Odpowiedz
Nie każdy lubi oglądać telenowele, a chyba tylko tam takie występują.


@bolo1: no to juz zależy, w jakim sie kto srodowisku obraca i jakie kobiety robia na nim wrazenie...

U facetów najbardziej mnie wkurza psia moralność, w sensie że im #!$%@? na widok 'niuni', zwłaszcza irytuje to u facetów będących w narzeczeństwie albo tuż po ślubie.


@neilran: e, nie wszystkim odwala na punkcie takich lal.. są męzczyzni z definicji poszukujący
  • Odpowiedz