Wpis z mikrobloga

Czym kobiety najbardziej Cię #!$%@?ą? Słusznie na nie narzekamy, ale która cecha jest najgorsza i przez którą aż krew nas zalewa? Ciężki wybór. Kobiety drażnią wieloma rzeczami, a ilość miejsc w ankiecie jest ograniczona. Dla mnie najgorszy jest typ roszczeniowej księżniczki - sama nic od siebie nie da bo to że w ogóle JEST już wystarcza, za to listę wymagań ma dłuższą od Listy Schindlera. 'Zrób to, kup to, masz być taki, robić tak, być na zawołanie a jak nie to w kolejce czeka 100 chętnych :)' Tępe cipy. Z drugiej strony wieczne niezdecydowanie wcale nie jest lepsze. Ileż to razy dostawałem szewskiej pasji widząc jak kobieta dziewiętnaście razy zmienia zdanie i w sumie to już sama nie wie i trzeba wybrać za nią, a co wybierzesz to i tak pewnie będzie źle, bo ona nie wie. 'Wiesz co, jestem głodna, zjadłabym coś. Chodźmy na pizzę. Albo nie, zjadłabym gofra. Albo chodźmy tam co wtedy, mają dobre kanapki. Albo nie, jednak napiłabym się kawy. Albo piwa. Chociaż takim naleśnikiem to bym nie pogardziła. A może zjemy u Chińczyka? A może bar mleczny? O, wiem, albo sushi! Albo nie, może jakieś ciastko.. Nie wiem, Ty zdecyduj za mnie'.

Po czymś takim od razu siwiejesz. Głupota? Szkoda słów. Kobiety nie grzeszą rozumem, ale czasem to aż przesadzają. Z niedowierzaniem obserwuję jak ich zachowania są pozbawione logiki, a przykładów jest tyle, że szkoda strzępić języka. Zresztą w ogóle to, że są głupie już jest denerwujące, bo nawet nie porozmawiasz z taką na poziomie. Te trzy cechy uważam za najgorsze, ale są też inne. Marudzenie potrafi doprowadzić do szału, kiedy ciągle słyszysz, że nic jej się nie podoba i na wszystko narzeka, zabijając w Tobie jakąkolwiek inicjatywę i chęć do życia. Za to w manipulowaniu są mistrzyniami i zawsze tak Ci zagrają na uczuciach, że jeszcze masz poczucie winy. A strojenie fochów? Obrażają się nie wiadomo o co, a jak spytasz o co to powie, że o nic, i jak już o nic nie spytasz to zacznie drugi foch o to, że nie dopytujesz, a gdy dopytasz to powie, żebyś sam się domyślił. Dramat.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #ankieta #kiciochpyta #gorzkiezale

Która cecha u kobiet najbardziej Cię wkurwia?

  • Wieczne niezdecydowanie 10.5% (332)
  • Głupota 14.8% (467)
  • Postawa roszczeniowej księżniczki 35.6% (1119)
  • Inna - marudzenie/manipulowanie/strojenie fochów 26.8% (843)
  • Jestem kobietą i sprawdzam czym wkurwiam mężczyzn 12.3% (386)

Oddanych głosów: 3147

  • 62
  • Odpowiedz
Szkoda prawie pięciu lat przekreślać, poza tym mankamentem, jest to ambitna i złota dziewucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@laptop_marki_samsung: Bilans zysków i strat. Jeśli mimo wszystko jest Ci z nią dobrze, to życzę wam jak najlepiej:)
  • Odpowiedz
@rdza: sprawa nie jest taka prosta. Baba potrafi #!$%@?ć głupoty np. 10 lat bez przerwy, być nieustępliwa jak płyta tektoniczna i drążyć skałę jak kropla. Na to nie ma mocnych. Możesz odejść, ale wiesz, ze następna po 3 miesiącach zacznie grać tą samą melodię.
Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem jak moja na coś narzeka to bym już pływał na lepszym jachcie niż Abramowicz.
  • Odpowiedz
Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem jak moja na coś narzeka to bym już pływał na lepszym jachcie niż Abramowicz.


@Negatywny2: A gdybym ja dostawała złotówkę za każdego niebieskiego który narzeka na swoją babę zamiast ją albo wychować albo po prostu zmienić...;)
  • Odpowiedz
facet zamiast wykrzesać z siebie macho na miarę owej księżniczki, co skutecznie spacyfikowałoby wojownicze zapędy tej ostatniej


@rdza: Jest to w dzisiejszych czasach zabronione prawnie. Tego typu zachowanie doprowadzi do oskarżeń o: "przemoc domową", "tyranię", "molestowanie" i inne wymysły.

Szukaj rozsądnej i ogarnietej zyciowo laski, z kregoslupem moralnym i zasadami


Nie każdy lubi oglądać telenowele, a chyba tylko tam takie występują.
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo:

Wieczne niezdecydowanie


Żaden problem,facet jest od tego żeby prowadzić,być liderem.

Głupota


Głupiutkie laski są łatwiejsze w ustawianiu.

Postawa roszczeniowej księżniczki


Lubie takie księżniczki sprowadzać na ziemie. Niektórych przypadków nie da sie naprawić - trzeba uciekać,szkoda nerwów.

Ogólnie to z większością rzeczy łatwo sobie poradzić. Wystarczy mieć jaja i umieć postawić na swoim. Jak ktoś jest #!$%@?ą to jak #!$%@? będzie traktowany i kobieta mu wejdzie na głowe,a na koniec zostawi.
  • Odpowiedz
@rdza:

Zwykłego zdecydowania i chęci wzięcia sprawy w swoje ręce.


Żebyście w międzyczasie wy mogły spokojnie być tymi niezdecydowanymi (bo po co myśleć, jeszcze głowa rozboli) i siedzieć leniwie na tyłkach, bez brania niektórych spraw we własne ręce?
Kobiety w PRL-u nie były tak leniwe i roszczeniowe jak dzisiejsze.

Ale po co zaraz szukać kontrastu? Jesteśmy dorośli, mamy swoje zdanie i jeśli ja czasem umiem powiedzieć, że chcę coś zrobić to
  • Odpowiedz
@rdza: Ale... my po prostu mamy to w d... i szukamy następnej loszki ;) Naszym zadaniem nie jest wychowywanie Was, nie lubimy poprawiać po kimś spartolonej roboty.
Fakt, że faceci też nie są idealni i często są większymi babami od prawdziwych. Ale normalny facet jest świadom własnych wartości i taką głupią kobitę (pewnie po kilku próbach nawrócenia na logiczne myślenie) w końcu olewa i szuka nowej, bo tego kwiatu jest dużo
wanderlust00 - @rdza: Ale... my po prostu mamy to w d... i szukamy następnej loszki ;...

źródło: comment_7CaPpwxMsRROdOcHKJIY8zI5FcMLrzhi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Żebyście w międzyczasie wy mogły spokojnie być tymi niezdecydowanymi (bo po co myśleć, jeszcze głowa rozboli) i siedzieć leniwie na tyłkach, bez brania niektórych spraw we własne ręce?


@Linds: Skąd ten krzywdzący wniosek?

Zgoda, chętnie czasem bym kupił bilety do kina i tak "przymusił" swój różowy pasek do kina, ale skąd ja mam wiedzieć jaki film wolałaby ona obejrzeć, jeśli mam do wyboru filmów kilka?


@Linds: Bo chyba się trochę
  • Odpowiedz
Ale... my po prostu mamy to w d... i szukamy następnej loszki ;) Naszym zadaniem nie jest wychowywanie Was, nie lubimy poprawiać po kimś spartolonej roboty.


@wanderlust00: No i super, nie ma nic smutniejszego od widoku fajnego faceta marnującego się przy foszastej księżniczce.
  • Odpowiedz
Oczywiście wysyp obrażonych różowych które nie potrafią nawet przeczytać tego krótkiego wpisu ze zrozumieniem i białorycerzy z wpisami - "weź się za siebie" Oczywiście podobny wpis można zrobić o mężczyznach. Tak trudno odnieść się do tego?

Czym kobiety najbardziej Cię #!$%@?ą? Słusznie na nie narzekamy, ale która cecha jest najgorsza i przez którą aż krew nas zalewa? Ciężki wybór. Kobiety drażnią wieloma rzeczami, a ilość miejsc w ankiecie jest ograniczona...

zamiast się
  • Odpowiedz