Wpis z mikrobloga

Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję, ponieważ jego klient, który najprawdopodobniej jest w Krakowie z okazji ŚDM, ma... ciemny kolor skóry. Rozumiecie? ŚDM, setki tysięcy ludzi z całego świata, a facet dzwoni na policję, bo facet z ciemnym kolorem skóry wszedł mu do knajpy i jeszcze chwali się tym w internetach... Kwikam i płaczę jednocześnie, wybaczcie za powtórzenie, to z emocji...

#krakow #sdm #bekazpodludzi #bekazprawactwa #neuropa
Pobierz Kummernis - Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję,...
źródło: comment_nOp4zt4R8DDh53Ru6g4ajEtVcwD7pjhi.jpg
  • 95
@frytex2: nie jest rasistą a wyzywa od brudasów?
nie mógł wyprosić? niby dlaczego? Idzie i pyta czy gość coś zamawia bo mało miejsc dla gości i po kłopocie. Albo zamówi albo poprosi żeby zwolnił miejsce.
Nie jeżdżę ciężarówką, a osobówką jako zwykły obywatel RP.


@Matheuss: a to sorry, to nie wiem dlaczego mieliby cię zatrzymać. Bo faktycznie niemiecka policja ma polecenia, żeby ciężarówki na polskich tablicach dokładnie kontrolować...
Prawda jest taka, że 99% ludzi oceniających negatywnie ten bar i tak nigdy by do niego nie zajrzało, a pewnie znajdzie się wiele osób które zajrzą tam teraz z ciekawości


@Ramu: no na bank xD pójdę z ciekawości zobaczyć, czy ciapaków biją xD

prawda jest taka, że facet ma teraz poniżej 2 gwiazdek ocenę na facebooku. Nie wiem jak inni, ale ja do tak nisko ocenionych lokali nie wchodzę i nie
@prostowniczek: Rozwiniesz?

@durielek: A ja na przykład przy następnej wizycie w Krakowie wpadnę. Nie po to żeby zobaczyć czy kogoś biją, ale żeby sprawdzić z ciekawości czy tak źle rozsławiony już bar ma chociaż dobre piwo w ofercie :) Założę się, że jest takich osób więcej. Z resztą myślisz, że ludzie mający ochotę na piwo ze znajomymi na rynku w Krakowie nie spędzają najpierw godziny z głową w telefonie aby
@Ramu: godziny z głową w telefonie? Sprawdzenie ciekawych miejsc w okolicy zajmuje minutę. I większość turystów tak robi.

Wchodzenie na pałę do lokali kiedy są ich setki to głupota.