Wpis z mikrobloga

Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję, ponieważ jego klient, który najprawdopodobniej jest w Krakowie z okazji ŚDM, ma... ciemny kolor skóry. Rozumiecie? ŚDM, setki tysięcy ludzi z całego świata, a facet dzwoni na policję, bo facet z ciemnym kolorem skóry wszedł mu do knajpy i jeszcze chwali się tym w internetach... Kwikam i płaczę jednocześnie, wybaczcie za powtórzenie, to z emocji...

#krakow #sdm #bekazpodludzi #bekazprawactwa #neuropa
Kummernis - Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję,...

źródło: comment_nOp4zt4R8DDh53Ru6g4ajEtVcwD7pjhi.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kummernis: Daj mi dowód, że ten grzegorz turkiewicz jest właścicielem tego baru. A jak mi to już udowodnisz, to udowodnij mi jeszcze, że to jest jego konto, a nie jakiegoś siejącego gównoburze gimbusa (czyli ciebie).
  • Odpowiedz
@Kummernis: nie jest rasistą, tylko przejawia wzmożoną czujność.
w świetle ostatnich wydarzeń w europie jest to całkowicie zrozumiałe.
i przypominam, że np. nie spuścił mu w-------u, tylko poinformował odpowiednie służby - jest to wzorowa postawa obywatelska.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że 99% ludzi oceniających negatywnie ten bar i tak nigdy by do niego nie zajrzało, a pewnie znajdzie się wiele osób które zajrzą tam teraz z ciekawości. Więc myślę, że nie macie co tak się cieszyć z rzekomej antyreklamy. Właściciela oczywiście nie popieram, bo trochę wieje żenadą takie robienie zdjęć z przyczajki i chwalenie się tym publicznie, ale osoby przesiadujące w barach bez celu w-------ą mnie jeszcze bardziej. Poza
  • Odpowiedz
To nic dziwnego że zadzwonili po policje. Ostatnie natężenie ataków terrorystycznych jak widać odniosło skutek, co nie którzy ludzie się zwyczajnie boją i ciemniejszy kolor skóry, i siedzenie na tel. nie zamawiając niczego jest dla nich zwyczajnie podejrzane. Gdybym ja siedział w knajpce w centrum Berlina i niczego nie zamawiał i ktoś z obsługi lub nawet policja by do mnie podbiła z zapytaniem czemu tu tak siedzę i nic nie zamawiam


@
  • Odpowiedz
@LibertyHead ale wiesz, że te wasze wykopowe bajki jaka to Polska jest pełna rasistow i sebixow-husarzy to śmiech? Nie ma multikulti tylko dlatego, że ten kraj nie posiada wysokiego socjalu, nawet dla swoich obywateli xd
  • Odpowiedz
@dodatkowy_chromosom: niby tak, ale z drugiej strony mógł na kogoś czekać, a jeśli i to nie, to właściciel/pracownik restauracji powinien go wyprosić dopiero kiedy nie będzie miejsca dla innych klientów.
Taki jest dobry zwyczaj. Nikt nikogo nie wyprasza, jeśli np. nie ma ruchu, bo co to ma zmienić restauratorowi*? Ja często w upalne dni wracając z pracy czekałem sobie na autobus w klimatyzowanym maku i też nic nie zamawiałem, nikomu
  • Odpowiedz
Mnie policja w Niemczech zatrzymuje tylko za polskie tablice rejestracyjne. Nawet jak ostatnio stałem na parkingu przy autostradzie, bo chciałem odpocząć to podjechało polizei i chcieli dowód osobisty. Nawet tak k---a uchodźców nie sprawdzają jak Polaków.


@Matheuss: prawidłowo. Nie jest żadną tajemnicą, że polskie firmy transportowe jebią na wszystkim. Na godzinach, na przeładowaniach, na CMR-ach, na płacy minimalnej, po prostu k---a na wszystkim.Im więcej kontroli, tym lepiej.

Nie wiem czy
  • Odpowiedz